Bookmark and Share

1.B třída - 1. kolo Strážov A - Přeštice B 2 : 4

Vydáno dne 26. 08. 2013 (2114 x přečteno)

Vstup do nového ročníku 1.B třídy se výsledkově A týmu mužů nevydařil. V domácím zápase  prohrál se staronovým účastníkem této soutěže  s  rezervou TJ Přeštice . V tomto duelu od začátku tahal za kratší konec. Po čtvrt hodině  šli hosté do vedení  šťastnou brankou, domácí stačili ještě Davidem  Kološem utěšenou střelou  vyrovnat, ale do kabin k poločasové přestávce odcházeli po inkasování branky  gólem do šatny ve 44.minutě znovu  s jednogólovým mankem . Po přestávce se k notné dávce smůly v zakončení připojila i nepřízeň rozhodčího, který za stavu 2:3 nenařídil  za podražení Aleše Presla jasný pokutový kop a značně tak ovlivnil výsledek tohoto duelu.   Věřme, že se naplní známé pořekadlo"první vyhrání z kapsy vyhání " a že již v  neděli 1. září doma body v utkání se Starým Smolivce zůstanou.

STRÁŽOV  - PŘEŠTICE B  2 : 4  (1 : 2)

Petr Presl

První utkání nového ročníku ve Strážově nabídlo rušné utkání se šesti brankami .Spokojenější byli tentokráte hosté z Přeštic, kteří přijeli posíleni hráči "A" týmu a navíc jim přála i fotbalová štěstěna. Do vedení šli hosté po nepovedeném centru, který omylem zapadl na vzdálenější tyč. Domácí odpověděli parádní brankou D.Kološe z TK, ale branku do šatny vstřelili hosté, také přesně zahraným trestným kopem. Kontaktní branku zařídil  důrazný J.Franc svým průnikem středem hřiště. Zbytek utkání už přinesl jen snahu domácích o zvrat a řadu šancí, které zůstaly nevyužity. Hosté pak potvrdili výhru brankou do otevřené obrany.

Domácí hráči zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, která tentokrát na fotbalově vyspělého soupeře nestačila. Reparát má tým možnost složit doma již příští neděli proti St.Smolivci.

Branky: 29. Kološ David, 69. Franc Jiří - 15.a 73.  Benedikt T.,

Rozhodčí Pohančelík Pavel, Cihlář František, Kastl Jan, ŽK 0 : 1, diváků 80.

Sestava Strážov : Vlach - Michel, Chaluš( 79. Janka), Jánský, Franc, Čížek, Uruba, Faltín, Kološ, Mayer, Presl Aleš.

Sestava Přeštice : Hodan - Hořký, Pap, Haimrle, Mrázek, Benedikt, Hohlberger, Švarc (84. Viktora), Gruszka, Lecjaks, Tykvart (79. Bešta).