HRADEŠICE B   -   STRÁŽOV B    3 : 1 (1 : 1)

Branky : 21., 86. Šmrha Miroslav, 46.Metlička Václav - 30. Míšek Lukáš

Rozhodčí Dolejš Jiří. Bez karet. Diváků 50.

Vaněk Josef

Hosté vstoupili do utkání hodně vlažně a domácí si vytvořili několik šancí které ale neproměnili. Ve 21.min. se již domácí prosadili, když se s trestného kopu přes zed´ trefil domácí hráč a tak šli domácí do vedení 1 : 0. Od tohoto okamžiku se hosté velmi zlepšili a začali domácí přehrávat. Vyrovnání se dočkali ve 30.min. kdy špatnou rozehrávku domácí obrany využil Míšek L. a bezpečně proměnil 1 : 1. Do konce 1. poločasu se ještě dostal do 2 šancí Janda V. ale bohužel pro hosty je neproměnil a tak skončil 1. poločas 1 : 1.

Vstup do 2. poločasu byl pro hosty taky velmi špatný a domácí toho hned ve 46.min. využili a dostali se do vedení 2 : 1. Hosté se potom snažili o vyrovnání ale opět  nevyužili šance do kterých se dostal Janda V. Tomuto hráči nebylo souzeno se v tomto utkání prosadit. I domácí se dostávali do šancí ale taky bez efektu. V několika momentech podržel hosty brankář Fait J. pro kterého to bylo první utkání za Strážov B. Jak se blížil konec utkání hosté vsadili vše na útok a zjednodušili hru nakopávanými míči do pokutového území ale domácí obrana již vážnější chybu neudělala. V 78.min. skončila pěkná střela Míška L. těsně vedle branky. V 86.min. se domácí prosadili do otevřené obrany hostů a zvýšili vedení na 3 : 1 a tímto výsledkem utkání skončilo. Hosté neodehráli špatné utkání ale neproměněním svých šancí  tentokrát na body nedosáhly.

Sestava Strážova : - Fait J., Kalista K., Kolář M., Kollross P., Rendl P. (84.min. Kalista R.), Míšek L., Vacík J., Švůgr T. (68.min. Kiesenbauer L.), Maxa P., Janda V., Bouberle A.