Bookmark and Share

Béčko odstartovalo přípravu na turnaji v Dešenicíc

Vydáno dne 21. 07. 2013 (2105 x přečteno)

V DEŠENICÍCH BYLA NEJLEPŠÍ REZERVA OKULY NÝRSKO

V Dešenicích uspořádal místní fotbalový klub TJ Start IV. ročník turnaje mužů Memoriál Karla Poláka. Turnaj který se hrál  o pohár starosty městyse. Slavností zahájení této sportovní akce které se zúčastnílo šest týmů zahájil starosta Dešenic pan RSDr Jan Rejfek . Po zahájení uctili památku bývalého vynikajícího hráče Nýrska Dešenic Karla Poláka účastníci i diváci minutou ticha . Předáním kytice květů manželce Karla Poláka paní Polákové kterou jí předali předseda Startu Dešenice Václav Pytel a sekretář klubu Karel Pytel byla ukončena úvodní , slavností  část turnaje.

Palmu vítězství získala naprosto zaslouženě rezerva SKP Okuly Nýrsko která prošla celým turnajem bez jediného klopýtnutí. Druhé místo obsadili domácí fotbalisté a na 3. místě se umístnil Sokol Týnec.

Celkové pořadí : 1.Nýrsko, 2.Dešenice, 3.Týnec, 4.Kožmach, 5.Strážov B a 6.Železná Ruda B.

Mimo předání ocenění za umístění zúčastněným kolektivům připravili  pořadatelé také ocenění pro nejlepší jednotlivce.  Cenu pro nejlepšího střelce obdržen Taušek Petr ( z Okuly Nýrsko B ), nejlepším hráčem byl vyhlášen Valenta Tomáš (Kožmach), nejlepším brankářem turnaje byl Nejdl Pavel (Nýrsko B ) ocenění převzal také nejstarší hráč turnaje, jeho klubový spoluhráč Hvězda Jiří . V dovedností soutěži , kterým byl kop na sud vyhrál domácí  Dyk Jan.

Turnaj v Dešenicích - utkání  hraná  2 +15 minut

Utkání Strážova B na turnaji:  Nýrsko B - Strážov B  3 : 0,  Týnec      - Strážov B  2 : 0, Železná Ruda B - Strážov B  0 : 1 (branka Karel Kreibich)

Hráči kteří na turnaji hráli - Fait J., Kreibich K., Kolář M., Švůgr T., Rendl P., Kalista K., Plíhal M., Maxa P., Bouberle A., Kiesenbauer L., Chaluš D., Vacík J., Koloros P., Janda V., Dixová Monika - bývalá hráčka Sparty Praha