Bookmark and Share

BODY SI ODVEZL DRUHÝ TÝM TABULKY DO MALÉHO BORU

Vydáno dne 21. 04. 2013 (2105 x přečteno)

Po úvodním domácím duelu ve kterém vyhrál SK Strážov B  v souboji o šest bodů nad ARBO Velhartice v dalších dvou zápasech podle očekávání zůstalo jeho bodové konto nerozšířené. Po prohře v minulém utkání v Klatovech s místním béčkem neuspělo ani v domácím klání s druhým v tabulce Sokolem Malý Bor. Prohra s největšími favority se očekávala, ale další bodové výpadky by již po té, kdy se béčko pohybuje sestupových vodách mohlo být osudné.

STRÁŽOV B - MALÝ BOR 1 : 2 ( 1 : 0 )

Josef Vaněk

Utkání z 2. týmem tabulky bylo velmi bojovné a hráno s velkým nasazením. Hosté se ukázali jako dobře organizované mužstvo se kterým domácí v 1. poločase hráli vyrovnanou partii. Velká smůla postihla záložníka domácích Hosnedla J., který si v souboji o míč přivodil výron kotníku a musel v 26 min. střídat což bylo pro domácí oslabení. Ve 34 min. pronikl Míšek L. středem hřiště rozehrál míč na křídlo na Plíhala M. a ten pěkným centrem našel před brankou Čermáka J. a ten hlavičkou překonal hostujícího brankáře 1 : 0. Tento hráč už potřeboval vstřelit branku, aby se mu zvedlo sebevědomí. Za tohoto stavu skončil 1. poločas. Do 2. poločasu hosté nastoupili s větší aktivitou  a bohužel pro domácí hned ve 49 min. po chybě ve středu pole pronikl hostující hráč do pokutového území kde ho domácí stopér fauloval a byla nařízena penalta, kterou hostující brankář s přehledem proměnil 1 : 1. Od této chvíle hosté ještě více zvýšili aktivitu a domácí jim k tomu pomohly velkým množstvím nepřesných přihrávek a prakticky si nevytvořili žádnou šanci. V 70 min se zranil již střídající hráč Presl Š. a po krátkém pobytu na hřišti musel být vystřídán. Hosté se v 76 min. dostali do vedení kdy po špatném rozehrání domácího brankáře u postraní čáry se míč odrazil do středu hřiště a hostující hráč se lobem z 20. metrů trefil přesně pod břevno 1 : 2. Domácí se snažili o vyrovnání ele bez efektu a tak utkání skončilo výhrou hostů a pro domácí nastali komplikace , aby se dostali ze spodních pater tabulky. Utkání velmi dobře řídila ke spokojenosti obou mužstev rozhodčí Hessová.

J.Chalupný vedoucí Sokola M. Bor : "Velice pohledné utkání ve kterém jsme šťastně zvítězili  , ale nutno dodat, že jsme domácí nepustili do šancí a sami jsme několikrát ve vyložené pozici selhali.Z tohoto pohledu je naše vítězství zasloužené. Zároveň musím přiznat, že soupeř byl velice silný a nedal nám nic zadarmo. Pochvalu zaslouží rozhodčí Tereza Hessová, která byla opravdu dobrá i když jí pozici hráči vůbec neulehčili."

Sestava - Franc J., Janda V., Kalista K., Kollross P., Kalista R., Plíhal M., Míšek L., Vacík J. ( 62 min. Maxa P. ), Hosnedl J. ( 26 min. Presl A. ), Weber P., Čermák J. ( 62 min. Presl Š.), Presl Š. ( 70 min. Kolář M. ).

Sestava M.Boru: Petřík, Trubač, Michálek, Sládek,Melka, Hozman,Vodička, Šipla M.,Dvořák, Jára, Hlaváč, ( Kocum, Chodl, Šipla D.,Kulda)

Branky : 34. Čermák J. – 49. Petřík Jiří  (PK), 76.  Vodička František .

Rozhodčí: Hessová Tereza, ŽK  3 : 1,  diváků 70.