Bookmark and Share

BYL TO DŮLEŽITÝ A ÚSPĚŠNÝ KROK K ZÁCHRANĚ

Vydáno dne 09. 06. 2013 (2143 x přečteno)

V neděli 9. června stál před B týmem mužů důležitý úkol úspěšně zvládnout domácí duel s dalším týmem přímo horoženým sestupem. Po  bezbrankovém prvním poločase nakonec góly Aleše Presla tento úkol zvládli a tři kola před koncem se výrazně přiblížili záchraně.

Kompletní výsledky odehraného kola a tabulku najdete  ZDE

STRÁŽOV B - NALŽOVSKÉ HORY   2 : 0 ( 0 : 0 )

Vaněk Josef

V utkání mezi strážovskou rezervou a celkem s Nalžovských Hor šlo o hodně, protože se obě mužstva  nacházejí v pásmu sestupu. Úvod utkání ovlivnilo počasí kdy v bouřce a silném dešti musel rozhodčí Habada přerušit utkání. Když se mužstva vrátila z kabin na podmáčené hřiště mohlo se pokračovat. Domácí se více tlačily do útočení ale bez brankového efektu. Oběma mužstvům komplikoval hru terén a místy bylo vidět hodně nepřesných přihrávek. Domácí měli nadále mírnou převahu ale šance nevyužili. Hosté zahrozili střelou z 30 metrů která skončila na břevně, proto skončil 1. poločas výsledkem 0 : 0. Do 2. poločasu vstoupili aktivněji domácí a brzy se dočkaly branky v síti hostů. V 53. minutě  po zahrané standartní situaci se centr dostal k Preslu A. a ten střelou z 18 metrů k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci 1 : 0. Od tohoto okamžiku domácí ještě více zvýšily svůj tlak ale bez výsledně. Hosté hrozili z brejků a po jednom takovém domácí brankář Franc J. dvěma výbornými zákroky podržel domácí mužstvo. Domácím se v 79. minutě po pravé straně povedla akce na jeden dotek a následný centr Chaluše M. a na hranici malého vápna se do něj položil Presl A. a rybičkou vstřelil hlavou pěknou branku na 2 : 0. V závěru utkání si již domácí výsledek pohlídaly a dovedly ho  do vítězného konce které je velmi cenné v boji o záchranu. Hráčům patří poděkováni že na těžkém terénu bojovali a dokázaly zvítězit.

Branky :  53. a 78. min. Presl A.

Rozhodčí Ladislav Habada , ŽK 1 : 1,   diváků 70.

Sestava - Franc J., Janda V., Kalista K., Kollross P., Rendl P. (46 min. Kreibich K.), Míšek L., Chaluš M. (81 min. Kolář M.), Kalista R., Vacík J., Šrámek P. (81 min Kiesenbauer L.), Presl A. (79 min Švůgr T.)