Bookmark and Share

DŮLEŽITÉ BODY SI ODVEZLA DLOUHÁ VES

Vydáno dne 19. 05. 2014 (2311 x přečteno)

STRÁŽOV – DLOUHÁ VES   0 : 2 (0 : 1)

V duelu  o důležitých šest bodů k záchraně byli tentokráte ve Strážově šťastnější hosté. Těm pomohla do vedení nešťastná hlavička domácího  Jana Michela  v závěru první půle,  která skončila vlastním gólem do kabin. Hosté  dohrávali bez vyloučeného Šperla  a ještě své vítězství pečetili v nastaveném čase, kdy proti sólovému nájezdu  Pavla Švece byl brankář Michal Javorský zcela bezmocný.

Branky: 40. vlastní (Michgel), 91 Švec  Pavel.

Sestavy :

Strážov – Javorský, Michel, Chaluš, Franc, Kološ, Čížek (75.Vítovec Z.), Uruba, Faltín, Janka, Hosnedl J., Presl A.

Dlouhá Ves – Hanzl , Goby, Rovňan D., Šperl , Krůs, Pehcek, Riepel, Kulhánek, Kejla, pendl, Švec (58.Blažek).

Rozhodčí Fanfule Ladislav, ŽK 1:5, ČK 0:1 (65.Šperl Pavel).

Možno přepnout a sledovat v HD 720 p

LOSINÁ - HRADEŠICE 0: 2 ( 0: 1)

Milan Černík

Za stálého deště, kdy se hřiště postupně měnilo v jeden velký močál, odehráli hosté těžké utkání s houževnatým soupeřem, ale zaslouženě zvítězili, neboť byli po většinu zápasu lepším týmem. Vedení se ujali již v 11. min., kdy se do rohového kopu D. Nováka nádherně položil L. Melka a hlavou otevřel skóre. O 2 min. později mohl zvýšit D. Novák, ale místo zakončení volil v dobré pozici nepřesnou přihrávku. V 17. min. střílel pěkně M. Kodýtek, ale brankář vyrazil na roh a z něho jen těsně minul hlavou branku domácích M. Hlaváč. Ve 27. min. se hosté dožadovali penalty za ruku domácího hráče v pokutovém území, ale rozhodčí vyhodnotil situaci jako ruku nastřelenou. Hosté pak nepochopitelně přenechali hru domácím a ti ve 29. a 32. min. jen těsně minuli branku ve vyložených šancích.

V 63. min. zaujala pěkná hlavička F. Melky po centru J. Kopala, která se však jen otřela o tyč domácí branky. V 75. min. podržel hosty výbornými zákroky gólman F. Míček, který nejprve vyrazil těžkou střelu z VPK a následně zlikvidoval i dorážku z bezprostřední blízkosti. V 82. min. se uvolnil ve vápně domácích M. Florian a jeho přihrávku zužitkoval D. Novák ve 2. branku hostů. Domácí vrhli v závěru všechny síly do útoku, ale dobře hrající obrana hostů již nepřipustila žádné drama. Naopak hosté se dostali do dalších 2 obrovských šancí, ale nejprve míč jen těsně minul branku a samostatný nájezd V. Metličky vytěsnil domácí gólman na roh. Utkání výborně odřídila trojice delegovaných rozhodčích.

Branky: 11. L. Melka, 82. D. Novák, Rozhodčí: Chejlava - Krauz, Jílek, ŽK 3:1

Sestava hostů: F. Míček - P. Řezáč, O. Starec, M. Hlaváč, V. Nauš, F. Melka, J. Hnojský, M. Kodýtek, D. Novák (V. Metlička), M. Buchta (M. Florian), L. Melka (J. Kopal)

STARÝ SMOLIVEC – MĚČÍN    1: 4 ( 0: 2)

Evžen Veselý

Hráči Měčína přistoupili k utkání velmi zodpovědně, kdy chtěli odčinit porážku na domácím hřišti se Strážovem.  Po kombinační akci a přihrávce Čejky vsítil Jan Klíma první branku. Hosté měli stálou převahu.  V 40 min přízemní střelu Jardy Krotkého tečoval jeden z domácích hráčů a Měčín navýšil skoré. Druhý poločas byl již vyrovnaný, ale do gólových šancí se dostávali hráči Měčína. V 51 mim unikl Lukáš Čejka a střelou z velkého vápna navýšil skoré. V 71 min po rohovém kopu zakončil hlavou domácí Dušek. Na konečný výsledek upravil střelou po samostatné akci Dušan Němec. Vítězství hostů bylo zasloužené.

Utkání s přehledem řídila trojice rozhodčích jako hlavní Schwarz na čarách Rubáš a Famfule A.

Branky: Dušek - Klíma, Krotký, Němec, Čejka; ŽK: 1:0, diváků 60.

Sestava Měšína : Šlajch,Bureš,Krotký Z.Malán,Šlais,Krotký J .Galdušek ,Němec, Klíma, Čejka,  L. Duchek- střídali Čejka M.,Brož, Šindelář

ŠTĚNOVICE - PAČEJOV  4:4 (2:2), PK 4:3

Zdeněk Voska

V dalším kole jsme zajížděli do Štěnovic, kde jsme chtěli navázat na skvělý výsledek z minulého kola. Hrálo  se na podmáčeném terénu za stálého deště. Hned úvod naznačil, že domácím jde o hodně a udělají proto maximum. V 1. minutě se z rohového kopu nejlépe ve vápně z orientoval domácí Dolejší  a otevřel skóre. Hosté dokázali ve  4.minutě odpovědět Pepou Ticháčkem, který dostal krásný míč od Jardy Kubaně a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Hra byla na podmáčeném terénu velmi vyrovnaná a plná chyb, která nabízela spoustu šancí. Jednu z nich bohužel hosté zastavili ve vápně nedovoleně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Domácí Dolejší se nemýlil a zvýšil vedení na 2:1. Hosté ani ne za šest minut srovnali opět velmi agilním Pepou Ticháčkem, který po důrazném průniku prostřelil všechno co mu stálo v cestě a srovnal na 2:2.

Druhý poločas začali lépe hosté. V 55. minutě se krásně z dvaceti metrů trefil Jarda Kubaň do šibenice. Domácí brankář se mohl jen dívat. Hosté svojí aktivitu využili ještě v 66. minutě, kdy se vápnem prokličkoval Jarda Kubaň a zvýšil už na 2:4. Domácím s přibývajícím časem docházela trpělivost a často sahali k velmi ostrým zákrokům. Po jednom z nich se musel jít předčasně sprchovat domácí kapitán Boček Michal, který nevybíravým zákrokem  poslal stopera hostů Lávičku k zemi.  V 80. minutě po rohovém kopu nebyl hostům uznán zcela regulerní  gól po údajném faulu Mrázka, který byl sám stažen ve vápně a následná dorážka od Kubaně nebyla uznána. Bohužel po této akci se na hřišti děli věci. Hosté v 85. minutě zcela nepochopitelně propadali  a domácí svým důrazem vstřelili kontaktní gól na 3:4, trefil se Boček Milan. Když už se chystal rozhodčí ukončit utkání přišla další hrubka a po centru se hlavou trefil Barnáš a vyrovnal na konečných 4:4. Utkání v kterém jsme nepochopitelně nezvládli závěr si domácí  po vítězných pokutových kopech připsali velice důležité body.

Sestava:   Štěpán – Lávička – Hosnedl – Pavelec (K) – Kolářík – Polena – Mrázek – Klásek – Bokr – Kubaň – Ticháček. Střídali: Kába,  Hlůžek

Branky: 1. a 24.(PK) Dolejší , 90. Barnes, 85. Boček – 4. a 30.Ticháček Josef, 55. a 62. Kubáň Jaroslav.

Rozhodčí Reipic Václav, - Fillinger  Miloš, Kovařík Tomáš .   ŽK: 4:3; ČK: 1:0 (Boček Michal) .

RAPID  PLZEŇ  B  - TJ ŽICHOVICE  - odloženo !!

Jak nás informoval Radim Šiška z TJ Žichovice, dnešní zápas  Rapid Plzeň B -  TJ Žichovice byl kvůli nezpůsobilému hřišti ODLOŽEN. Předběžný náhradní termín je středa 28.5. od 18.00 hod.

HORAŽĎOVICE B - ŽÁKAVA  2:0(2:0)

Branky: 15. Janouškovec Jiří, 25. Jůda Tomáš

Rozhodčí: Červený, Pohančeník, Rubáš, bez karet, diváků 50.