Bookmark and Share

DVĚ MINUTY CHYBĚLY K ZISKU PRVNÍHO BODU

Vydáno dne 04. 02. 2013 (2191 x přečteno)

Po porážce 1:0 v úvodním kole zimního turnaje v Sušici čekal Strážov 3. února na umělé trávě v městě na Otavě druhý zápas  . Zápas s favorizovaným nováčkem krajského přeboru z Lub vývojem skóre nahrával do not pro náš tým. Ten dokonce nad Startem vedl brankou Aleše Presla , ale v samotném závěru nakonec  soupeři neodolal a gólem  inkasovaným dvě minuty před koncem o bod přišel.  Den po té, kdy s datumem 2.února je spojeno přísloví: "Na Hromnice o hodinu více" se rýsovalo pro náš tým nové přísloví " Třetího února o bod více". Nicméně toto se nenaplnilo a Strážov zůstává v silné konkurenci turnaje stále bez bodu.

S PLNÝM POČTEM BODŮ POKRAČUJE  SUŠICE I.  A OKULA NÝRSKO

Po dvou kolech zimního turnaje  hraném na umělé trávě III. generace v Sušici  zůstávají na čele obou skupin s plným počtem bodů týmy Sušice I. a Okuly Nýrsko. Tabulky uzavírají bez bodů  Sokol Hradešice a SK Strážov. Strážovští sice byli  tentokráte po bodu sahali, nicméně ale nedosáhli, když o něj přišli  až dvě minuty před koncem v duelu s favorizovaným  Startem Luby.   Na rozdíl od prvního kola , kdy Nýrsko se Strážovem v koncovce  zklamalo si vše vynahradilo v tomto kole   kdy se prosadilo nýrské talentované mládí a půltuctovým brankovým přídělem  TJ Sušice II  . Nýrsko je na turnaji zatím jediným celkem  jehož obrana ještě ani jednou neinkasovala.

VÝSLEDKY SKUPINA A

FK  NEPOMUK            - SOKOL  HRADEŠICE 3  :  1  ( 2  :  0 )

Branky:20´ Václav Švec, 30´ Miroslav Švec, 48´ Luboš Zajíc  -  52´ František Melka

Rozhodčí: Jan  Veverka

TJ  SUŠICE  I. - SOKOL  MOCHTÍN  4  :  3  ( 2  :  1 )

Branky: 10´ a 81´ Miroslav Vrhel, 13´ Jakub Szedmák, 85´ Radek Kočí - 35´ Jiří Dolejš,

49´ Jakub Schejbal, 75´ Tomáš Babka

VÝSLEDKY SKUPINA B

TJ  SUŠICE  II. -   SKP Okula  NÝRSKO   0  :  6    ( 0  :  4 )

Branky: 10´ a 33´ Ivo Györgi, 14´ Petr Výtisk, 24´ Radek Lepší, 54´ Karel Kalivoda ml.