Bookmark and Share

Gólové hody na pokračování !

Vydáno dne 16. 04. 2018 (1597 x přečteno)

Po první jarním vítězném zápase doma nad TJ Měcholupy  6:0 a následné vysoké výhře v D. Vsi(7:1) přinesl další duel na hřišti ve Strážově pro domácí  rekordní výhru 8:1. Škoda jen neproměněné penalty v závěru utkání, jinak ještě mohla být tato krásná bilance ozdobená hattricky Frouse a Linkeše doplněné dvěma góly kapitána týmu Strnada ještě líbivější. Nebuďme ale neskromní a přejme si , aby střelecká i herní pohoda týmu vydržela co nejdéle. Nyní jede Strážov na horkou půdu do Chudenic a zde na půdě nováčka to nebude procházka růžovým sadem.

Hodnocení utkání hrajícím trenérem a kapitánem Tomášem Strnadem: "Do zápasu jsme šli s vědomím, že nás čeká silný soupěř s dobrou formou. Malý Bor v prvním jarním kole potrápil i vedoucí Měčín a sebral mu bod, nás na podzim dokonce porazil. Navíc nám z různých důvodů chybělo několik hráčů, změny v sestavě se vždy mohou projevit. Naštěstí se tak nestalo, měli jsme dobrý vstup do utkání a již v 7.minutě vedli 2:0, což by srazilo kohokoliv. 1.poločas jsme hosty prakticky k ničemu nepustili a vyhráli jej 3:0. I vstup do druhé půle nám vyšel, rychle jsme přidali další branky a inkasovali jen po ojedinělé chybě. Musím ale vyzdvihnout i našeho soupeře - i za vysokého rozdílu chtěli pořád hrát fotbal, snažili se kombinovat a neuchylovali se k zákeřným faulům, jako tomu třeba bylo minulý týden v Dlouhé Vsi. A za to jim patří respekt."