Mají za sebou soustředění i první přípravný duel

Vydáno dne 22. 02. 2018 (1845 x přečteno)

V době od 16. do 18.2.2018 absolvovali strážovští fotbalisté soustředění ve Skelné Huti nedaleko Nýrska.

Další část přípravy mají za sebou !

"Na soustředění odjel kompletní kádr včetně všech nově příchozích, chyběl jen nemocný Linkeš. Společný víkend splnil svůj účet do puntíku, odtrénovali jsme, co jsme chtěli, došlo i na regeneraci a zábavu" komentuje průběh soustředění Tomáš Strnad. V nedělní podvečer se pak strážovští v rámci turnaje v Sušici utkali s divizním dorostem SK Klatovy 1898. "Na zápas jsme bohužel již kompletní neodjeli, někteří nezasáhli vinou zdravotních šrámů, někteří plnili již jiné povinnosti. Prvních 10 až 15 minut nám trvalo, než jsme zachytili tempo mladého běhavého soupeře a my sami se dostali na provozní teplotu po náročném víkendu. Po ojedinělé chybě jsme inkasovali, jinak jsme podali, troufám si říct, kvalitní a organizovaný výkon. Ke konci utkání, kdy nám pak rychle docházely síly a hráli už jen v deseti, jsme během 5 minut třikrát inkasovali a tím náš výkon trochu znehodnotili. Celkově jsem ale s utkáním, výkonem a pracovitostí mužstva během víkendu spokojen"uzavřel hodnocení víkendového programu jeden z dvojice trenérů strážovských fotbalistů T.Strnad. SK Kovo Strážov - SK Klatovy 1898 dorost 0:4 Branky: Brant 2, Mareš O., Kolerus Do utkání zasáhli:Šít, Kalista, Uruba, Franc, Vališ, Flodr, Chaluš, Petrželka, Soušek, Frous, Kološ, Hosnedl, Šobek, Strnad Další utkání na sušické umělce čeká muže SK Kovo Strážov v neděli 25.2. kdy od 12:00 hrají duel s kombinovaným týmem TJ Sušice „C“ a dorostem tohoto klubu.