Bookmark and Share

PO HODECH PŘIŠEL PŮST

Vydáno dne 15. 05. 2013 (2134 x přečteno)

Ve středu  15.5. se hrálo vložené 12. kolo okresního přeboru žáků . Domácí strážovští žáci v něm hostili na Jaře ve skvělé formě hrající Nalžovské Hory, tedy soupeře, který jediný šlape na paty favorizovanému vedoucímu celku tabulky TJ Sušice B. V tomto duelu Strážov prohrál 0:4 . Průběh utkání nenasvědčoval tomu, že hraje 10. tým s 2. týmem tabulky. Celkový výsledek 0:4 utkání je tedy pro domácí  příliš krutý.

STRÁŽOV – NALŽOVSKÉ HORY  0 : 4 (0 : 2)

Milan Denk

Průběh utkání nenasvědčoval tomu, že hraje 10. tým s 2. týmem tabulky. Celkový výsledek 0:4 utkání je tedy pro domácí svěřence příliš krutý. Domácí nedokázali proměnit nařízenou penaltu a ani v kombinaci nebyli příliš úspěšní. Dvě hrubé chyby Strážova dopomohly hostům ke snadnému vstřelení dvou branek v prvním poločase. Druhý poločas byl vyrovnaný na obou stranách, skórovat ovšem dokázaly opět pouze Nalžovské Hory.

Branky: 20. , 33.  Kupka R. 43. Malát K. 58. Voler V.

Rozhodčí:Josef Javorský  ;Diváků : 25

Sestava domácích: L.Jelínek, V.Thurnvald,  P.Thurnvald, P.Bouberle,  P.Hudský,  J. Toman, T. Volf, O.Schwarz, V.Vítovec, D.Hrach,T.Schwarz, M. Chroust, O. Rubáš