Branky:  Míšek Robert - Bejvl, Pilík,Brůha, Vejskal .

Rozhodčí Vladimír Pastyřík, ŽK 2 : 3, diváků 60.

sestřih branek z utkání Strážov B - Velhartice

Možné sledování v HD rozlišení přepnutím na HD 720p

III. TŘÍDA

III. třída – aktuální výsledky

ZE HŘIŠTĚ LÍDRA TABULKY SE K. HORY VRÁTILY S DEBAKLEM

Posvícení jsou daleko, velikonoce ale již jsou za dveřmi. O týden dříve připravili pro hostující Kašperské Hory na domácím hřišti bohatou pomlázku hráči lídra tabulky TJ Měcholupy.  Svému soupeři na cestu domů přibalili nepříjemný debakl v podobě devíti branek!  Možná, že mohli domácí v tomto duelu trochu s góly šetřit, třeba by se mohly hodit v příštím kole, kde hrají na hřišti doma vždy velmi nepříjemného Sokola Hartmanice.

ŽIHOBCE - S. TÝNEC   4 : 2 (2 : 1) Branky: 22',55' Staněk Václav, 43' Nemrava Oldřich, 46' Lemberger Martin - 30' Topinka Jan, 85' Mráz Miroslav.Rozhodčí   Staněk Luděk, ŽK: 2:2, Diváků  50.

V.HYDČICE - BEZDĚKOV  2 : 0 (1 : 0) Branky: 31' Marek Luděk, 85' Veringer Pavel,Rozhodčí Abraham Josef, ŽK 1:1,diváků 20.

MĚCHOLUPY   - K.  HORY  9 : 0  ( 3 : 0) Branky: 8., 46., 73. Pavel Havlíček, 16. Zdeněk Novák, 43., 81., 89. Dušan Bálek, 76. Miroslav Valečka, 86. Josef Votava .Rozhodčí Jiří Bureš,  bez karet, diváků 70.

SVÉRADICE B - HRADEŠICE B  4 : 1 (1 : 0) Domácí šli do vedení brankou Suchana, který za zadní tyči umístil hlavou do sítě centr Makovce. To byl však jediný kladný moment ze strany domácích. Hráči hradešické rezervy byli jasně lepším týmem, přes rychlá křídla Nauše a Hlavína a tvořivého Františka Šaška domácí přehrávali. V koncovce však neuspěli a tak šli do kabin s mankem. Domácí se po bouřce v kabině do druhého poločasu zlepšili a během dvou minut zápas rozhodli. Mezi 65. a 67. minutou hosté nezachytili výpady Petříka s Chaloupkou a domácí šli do pohodlného vedení. To jim navíc dodalo klid, vytvořili si trvalou převahu, kterou korunovali další brankou Suchana. V neurovnaném závěru utkání dosáhli hosté čestné trefy brankou střídajícího Přerosta. Na konečný výsledek stačilo domácím zhruba 15 minut. Zbytek zápasu nehráli vůbec dobře a výsledek je pro hosty velmi krutý.Branky: 12.Suchan Kamil, 65.Petřík Lukáš, 67.Chaloupka Martin, 76.Suchan Kamil - 82.Přerost Stanislav. Rozhodčí: Bína Roman, ŽK: 2:0, Diváků: 40.Sestava Svéradic: Krejčí - Jedlička (62.M.Makovec), Brokeš, Mládek (67.Makrlík), Červený - Vlček (74.Stulík), Chaloupka, Herout, Petřík (77.Hájek) - J.Makovec (81.T.Valach), Suchan

STRÁŽOV B – VELHARTICE  1 : 4 (0 : 1) Branky:  Míšek Robert - Bejvl, Pilík,Bůrha, Vejskal .Rozhodčí Vladimír Pastyřík, ŽK 2 : 3, diváků 60.

JANOVICE B - N. HORY    5 : 1 (3 : 0)

Branky: .5.Jansta Josef, 30.Gardoň Petr, 37.a 56.Jůzek David, 79.Slivoň  Václav - 84.Vaněk Luděk  .

Rozhodčí Hovorka Milan, ŽK 1:5 , diváků 50.

MOCHTÍN B  -  HARTMANICE    4 : 1 (2 : 0) Domácí potvrdili roli favorita, ale jednoduché to neměli. Vedli do poločasu 2:0, ale houževnatý soupeř  to nevzdal, ve druhém poločase se výrazně zlepšil, šel za vyrovnáním. Do zakončení se však moc nedostávali, navíc, v 77.minutě přišel brejkový únik od půlicí čáry domácího 15 letého mladíčka Jaroslava Pretzelmayera, který zvýšil na 3:0, bylo rozhodnuto. Vzápětí pak nevídaným lobem zvýšil na 4:0 Ondřej Sukovatý, ale poslední slovo měli hosté, kteří minutu před koncem vsítili čestnou branku, upravili výsledek na konečných 4:1.Branky : 11. Reitmaier Michal, 26-Potužník Jan, 7. -Pretzelmayer Jaroslav, 82. Sukovatý Ondřej  - 89. Soudek Lukáš.Rozhodčí Jan Jakš, ŽK 1:5,  70 diváků.