Bookmark and Share

V BEZDĚKOVĚ SAHALI PO TŘECH BODECH

Vydáno dne 20. 05. 2013 (2133 x přečteno)

Na jedné straně smůla , na druhé straně štěstí. To štěstí  stálo při Bezděkovu, který v domácím prostředí ještě v úvodu nastavené doby hry prohrával se strážovskou rezervou. Na té stála naopak smůla, neboť ještě v úvodu nastavovaného času vedla  1 : 0. Domácímu Bezděkovu se ve druhé minutě nastavení podařilo vyrovnat a po vítězství v penaltovém rozstřelu ukořistil také druhý bod v zápase, ve kterém Strážov B sahal po třech bodech. Nicméně i ten jeden získaný byl v situaci, kdy béčko nastupovalo venku bez brankáře může být v souboji o záchranu hodně cenný! O to cenější je získaný v  Bezděkově, kde se Strážovu v předcházejících ročnících dlouhodobě výsledkově nedařilo.

BEZDĚKOV – STRÁŽOV B   1 : 1 (0 : 1) PK 4:3

Vaněk Josef
Hosté odjížděli k utkání do Bezděkova bez 3 hráčů základní sestavy a ještě k tomu bez brankáře kterého nahradil hráč z pole Kreibich K. Od úvodních minut se domácí snažili vstřelit rychlou branku ale to se povedlo hostům. Ve 12 min. Vacík J. uvolnil Kalistu R. jeho střelu ještě stačil obránce zablokovat míč se znovu dostal k němu a hlavou vstřelil úvodní branku utkání 0 : 1. Domácí to zaskočilo a hosté podnikali nebezpečné útoky ale bez brankového efektu. V závěru 1. poločasu si domácí vytvořili převahu avšak několik svých šancí nedokázali proměnit. Do 2. poločasu vstoupili domácí náporem ale bez kýženého výsledku. Domácí se nadále tlačili před branku ale hosty podržel výbornými zákroky brankář Kreibich K. a nebo byli domácí hráči nepřesní v koncovce. Když už se zdálo že hosté si odvezou překvapivě všechny body domácí zvýšili svůj tlak a v nastavené 92 min. se jim podařilo vstřelit vyrovnávací branku kterou vstřelil Zhvakin K. 1 : 1. Musím přiznat že za svůj nápor si vyrovnání zasloužili. Bezděkov byl úspěšný i v pokutových kopech a zvýtězil v nich 4 : 3 a celkový výsledek utkání byl 2 : 1 pro domácí. Hráčům hostů patří poděkování za velkou bojovnost a nasazení a je jen škoda že se nepodařilo dovést utkání k vítězství ale i ten jeden bod je v situaci v jaké se nacházíme úspěchem.
Sestava - Kreibich K., Janda V., Kalista K., Kollross P., Kolář M., Míšek L., Vacík J., Kalista R., Rendl P., Šrámek P., Švůgr T. (74. min. Kiesenbauer L.)

Branky: 92. Zhvakin Konstantin  - 12.  Kalista Robert

Rozhodčí Habada, ŽK 2 : 3, diváků 40.