Z HŘIŠTĚ LÍDRA ODJELI S PRÁZDNOU

Vydáno dne 28. 10. 2013 (2059 x přečteno)

MOCHTÍN B - STRÁŽOV B    6 : 0 (3 : 0).

Karel Šot

Mochtínská záloha potvrdila roli favorita, vyhrála přesvědčivě, upevnila si vedoucí příčku v tabulce. Skóre otevřel v 19.min. přesnou hlavičkou Jakub Schejbal, o tři minuty později se krásnou střelou k tyči ze 30 metrů prezentoval Ondřej Sukovatý, domácí vedli 2:0. Hosté měli golovku ve 32.minutě, ale domácí golman Riška byl proti. Skore se před přestávkou ještě jednou měnilo, chybu hostující obrany potrestal opět Jakub Schejbal. V 52.min. předvedl Zdeněk Novák klasický hokejový blafák na hostujícího golmana, zvyšoval již na 4:0. Hosté i za tohoto nepříznivého stavu bojovali, měli několik slibných příležitostí, v koncovce jim však chyběla přesnost i trochu štěstí. Domácí se dočkali dalšího navýšení vedení v 79.minutě, kdy si centr střídajícího dorostence Buriana hlavou poslal do vlastní sítě hostující Petr Maxa, na konečných 6:0 upravoval v 90.minutě přesnou hlavičkou po rohovém kopu Pavel Staněk. Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 1:2, 70 diváků, branky : Schejbal 2, Sukovatý, Novák, Staněk, vlastní