Bookmark and Share

13. KOLO 1.B TŘÍDY

Vydáno dne 18. 11. 2012 (2032 x přečteno)

ŠVIHOV - STRÁŽOV   0 : 6 (0 : 2)

Strážov si připsal další důležité body z venku po utkání s bezzubým soupeřem. Rozdíl mohl být nakonec i výraznější, ale po řadě prohraných předchozích duelů na švihovském hřišti jsme samozřejmě odjížděli velice spokojeni. Zvláště spokojený byl mladík Jirka Hosnedl, který si nadělil v den svých 19-tých narozenin premiérovou branku v „A“ týmu.

Branky : 55. a 65. Mayer , 35.Faltín, 43. Uruba, 75.(PK) Javorský, 82. Hosnedl J.

Strážov-sestava: Javorský, Michel (55.Presl A.), Čížek, Franc, Helm, Jánský (65.Hosnedl J.), Faltín, Denk , Mayer (75.Opatrný )., Uruba


PAČEJOV - BLOVICE 2 : 1 (0 : 1)

Tomáš Cihlář
Úvod zápasu měl slavnostní rámec, když vedení a hráči TJ Sokol Pačejov poblahopřáli a předali dary trenérovi áčka Edovi Baranovi u příležitosti jeho jubilea – 50 let. Hráči mu pak chtěli samozřejmě přidat další dárek v podobě vítězství. To se však tentokrát rodilo horko těžko. Už před zápasem měl trenér totiž velké starosti se sestavou, když z různých důvodů scházeli Jirka Fiřt, gólman Miloš Boř, Franta Kába, dlouhodobě zraněný Marek Baran, zápasy ve svých mateřských oddílech hráli Ondra Havlíček a Míša Forman, Honza Hosnedl byl k dispozici až do druhého poločasu. V nouzi nejvyšší opět vypomohl veterán Pepa Panuška a benjaminek Martin Bulka. Hrálo se za chladného počasí na relativně slušném povrchu a dobré poslední výsledky domácích fotbalistů přilákaly do ochozů pačejovského sportovního areálu překvapivě slušnou návštěvu.
Už v 1.minutě mohli jít domácí podobně jako před týdnem v Žichovicích do vedení. Za obranu dostal míč Jarda Kubaň, jeho střelu zblízka brankář reflexivně vyrazil k Vaškovi Kláskovi, jehož dorážku odvrátil z brankové čáry na roh blovický obránce. Ve 13.minutě se dostaly Blovice do vedení, když přetažený centr poslal do sítě Filip Švejda. Ve zbytku poločasu se v Pačejově nehrál fotbal, který by lahodil oku diváka. Domácí se nemohli dostat do tempa, ale hosté této skutečnosti naštěstí nedokázali využít.
O přestávce musel pro zranění odstoupit z domácí svatyně Kuba Kalčík a do branky musel nastoupit ke své premiéře teprve 17 letý dorostenec Martin Bulka, který dosud za áčko neodchytal ani minutu a v podstatě s chytáním začal v dorostu teprve letos! Pačejov to ale nijak nedeprimovalo a začal hrát fotbal. V 52.minutě se do brejku dostal Pepa Ticháček a vyrovnal na 1 : 1. Týž hráč mohl o dvě minuty později otočit výsledek, když v dalším brejku přehodil vyběhnuvšího brankáře, ale trefil tyč. Odražený míč pak pačejovský útočník poslal jen do obránce stojícího na brankové čáře. V 74.minutě dostaly Blovice možnost pokutového kopu, když pád jejich útočníka v pokutovém území posoudil rozhodčí jako nedovolený zákrok. K exekuci se postavil zkušený kanonýr Loula, ale napálil míč jen do břevna! O tři minuty později se štěstěna naopak přiklonila na domácí kopačky. Jirka Mrázek vybojoval v rohu míč, poslal ho před branku, kde ho blovický obránce odkopl tak nešťastně, že trefil dotírajícího Petra Bokra, od něhož se míč odrazil do sítě. Ve vypjatém závěru se zaskvěl mladý Martin Bulka, který pět minut před koncem vytáhl na roh tvrdou střelu pod břevno z 12 metrů.
Vítězství domácích bylo tentokrát perně vybojované, možná i s trochou štěstí, ale o to je vítězství cennější. Jejich šňůra 6 výher v řadě tak pokračuje!
Branky : 52. Josef Ticháček, 77. Petr Bokr - 13. Filip Švejda
Rozhodčí: Kříž Ladislav . ŽK: 1 : 2. Diváků: 100
Sestava Pačejov: Kalčík – Lávička , Pavelec (K) , Kolařík , Hlůžek, Bokr, Polena , Klásek , Ticháček J. , Mrázek a Kubaň; střídali : Bulka, Hosnedl, Panuška

MĚČÍN - ŽICHOVICE 4 : 1 (2 : 0)
Evžen Veselý
Do utkání nastoupili domácí aktivně a protrhnout domácí smůlu a odčinit minulou domácí prohru. V prvních 10 min si vytvořili tlak , který po přihrávce Bureše hlavou otevřel skóre Čejka. Domácí branka ukolébala a hosté převzali iniciativu kdy několikrát ohrozili branku domácích. V 40 min po úniku Němce a jeho přihrávce Čejka vsítil hlavou druhou branku. Do druhého poločasu hosté vstoupili aktivněji a jejich snahu korunoval Švehla kontaktním gólem. Domácí po brance přidali na bojovnosti a výsledkem byla třetí , kterou zaznamenal Čejka. Pojistku na vítězství přidal Němec po úniku Davida Šlajcha. Stínem utkání bylo v 80 min zranění domácího gólmana Radka Šlajcha ,kterého nahradil Jiří Kroupa.
Branky : Čejka 3, Němec - Švehla
Rozhodčí: König ; ŽK 2:1 ; diváků 90.
Sestava domácích : Šlajch Radek- Šlais-Krotký Z.-Malán-Bureš-Klíma-Duchek P.-Krotký J.-Duchek J.-Němec-Čejka; střídali: Kroupa,Bešta,Šlajch David, Šlajch Ondřej

HRADEŠICE - ŽÁKAVA 3 : 0 (3 : 0)
Milan Černík
Domácí rozhodli o svém vítězství již v 1. polovině utkání průměrné úrovně. Nejprve se pouze zastřelovali, ve 24.´ skončila sražená střela D. Nováka těsně nad břevnem, ve 31.´ šel V. Kotiš sám na branku hostů, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. Ve 34.´ skvěle uvolnil kapitán domácích Fr. Šašek D. Nováka, který svůj samostatný nájezd proměnil tvrdou střelou opět na bližší tyč a poslal domácí do vedení. O 3 min. později se po přihrávce O. Starce nádherně trefil halfvolejem z hranice vápna M. Hlaváč a zvýšil na 2:0. Na konečných 3:0 přidal před koncem poločasu J. Kopal, který tvrdou střelou prostřelil brankáře po chybném zpracování míče hostujícím obráncem.
Hosté se ale ani za nepříznivého stavu nevzdávali a stále se snažili alespoň korigovat výsledek. Domácí se nechávali strhnout diváky a ve snaze přidat další branky se zbrkle tlačili dopředu, tím ztráceli míče a nabízeli soupeři prostor k rychlým protiútokům. Ti si vytvořili 2 slibné gólové šance, když tu první v 58.´ vyrazil brankář domácích Fr. Míček na roh a z něho hosté hlavičkovali jen těsně nad břevno domácí branky. Pak se domácí uklidnili, drželi míč na svých kopačkách a zápas se již pouze dohrával.
Branky: 34. David Novák, 37. Milan Hlaváč, 43. Jiří Kopal
Rozhodčí: O. Pálek-V. Špíral, V. Reiprich, ŽK 1:2, ČK 0:0, 60 diváků
Sestava domácích: Fr. Míček-J.Forman, L. Šmrha, Šmrha, P. Řezáč, M. Hlaváč, Fr. Šašek (P. Nauš), O. Starec, J. Kopal (M. Melka), D. Novák, V. Kotiš (P. Melka)

ŠVIHOV - STRÁŽOV 0 : 6 (0 : 2)

Petr Presl
Strážov si připsal další důležité body z venku po utkání s bezzubým soupeřem. Rozdíl mohl být nakonec i výraznější, ale po řadě prohraných předchozích duelů na švihovském hřišti jsme samozřejmě odjížděli velice spokojeni. Zvláště spokojený byl mladík Jirka Hosnedl, který si nadělil v den svých 19-tých narozenin premiérovou branku v „A“ týmu.
Branky : 55. a 65. Mayer , 35.Faltín, 43. Uruba, 75.(PK) Javorský, 82. Hosnedl J.
Strážov-sestava: Javorský, Michel (55.Presl A.), Čížek, Franc, Helm, Jánský (65.Hosnedl J.), Faltín, Denk , Mayer (75.Opatrný )., Uruba

MOCHTÍN - ŠTĚNOVICE 2: 2 ( 1: 0) 40 PK 3:4
Branky : Dolejš, Staněk - Boček, Fremr
Rozhodčí: ; ŽK 2:4 ; diváků 40.

SK ZČE B - ST.SMOLIVEC 0: 1 ( 0: 0)

Branky: Nachtman; ŽK: 3:1; ČK: 0:1

DLOUHÁ VES - LOSINÁ

Hraje se v neděli


Zdroj: Petr Presl