14.kolo 1.B třídy - 22.3.2015

Vydáno dne 23. 03. 2015 (1978 x přečteno)

KOŠUTKA PLZEŇ – STRÁŽOV  6: 1 (2: 0)

Petr Presl

Strážov nastoupil do utkání s respektem a bez stabilního J.Michela v obraně. Začátek zápasu ještě stačil pokrývat pohyblivé hráče Košutky, ale po zranění M.Šlegla, který musel odstoupit v 35.minutě a dalším  nepříjemném oslabení, když od 25. do 65. minuty odehrál se zraněným kolenem Aleš Presl, se už domácí dokázali brankově prosadit.

Skóre pomalu narůstalo na straně fotbalovějších domácích hráčů a přesto že hosté měli také několik dobrých příležitostí hlavně po standardních situacích, korekce se dočkali až v závěru z PK, bohužel za rozhodnutého stavu.

Branky: Triner 2, Blaženovský, Forejt, Kalaš, Staňka -70. Kološ; ŽK: 2:2, diváků 30.Rozhodčí   : Krauz

Sestava Strážova : Javorský Michal, Čížek Vladimír, Janka Luděk, Hosnedl Jiří, Šlegl Marek ( 35.Volf Tomáš ) , Uruba Ondřej, Faltín Tomáš, Chaluš Michal, Denk Milan, Kološ David, Presl Aleš ( 65.Mayer Bronislav )