Bookmark and Share

2. kolo III. třídy Strážov B - Žihobce

Vydáno dne 18. 08. 2013 (1828 x přečteno)

PRVNÍ PODZIMNÍ BODY ZŮSTALY DOMA

V neděli 18. srpna byla prvním domácím zápasem B týmu mužů  duelu III.třídy s TJ Žihobce se prakticky otevřala ve Strážově podzimní část nového soutěžního ročníku 2013/2014. tato premiéra byla nakonec úspěšná a přinesla B týmu první tři body. Na ně se ale hodně naši hráči nadřeli . Na hodinách běžela 89. minuta když se k míči dostal Aleš Presl a přízemní střelou k tyči rozesmutněl hráče soupeře, kteří již věřili, že bod mají jistý a další měli na dosah z penalotového rozstřelu. Na ty ale již nedošlo . Z vyprázdněného hřiště se přenesla raodost domácích hráčů do kabiny odkud měli možnost odcházející diváci slyšet jejich vítězný chorál .

STRÁŽOV B – ŽIHOBCE    1 : 0  ( 0 : 0 )

Josef Vaněk
První domácí utkání v nové sezoně sehrála domácí rezerva z mužstvem ze Žihobců. Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání, hosté se předvedly jako kvalitní mužstvo. Šance si vypracovali obě mužstva ale výbornými zákroky je podrželi brankáři. Domácí se velkým množstvým nepřesných přihrávek což bylo na výborně připraveném hřišti k podivu nedostali k tomu aby hosty zatlačili před jejich pokutové území. Ve 26.min se zranil Čermák J. a musel být vystřídán. Ve 30.min. zahrával standartní situaci Janda V. a jeho střela skončila na břevně hostující branky. Další šance nedokázala obě mužstva proměnit a tak 1. poločas skončil 0 : 0.
Ve 2. poločase se obraz hry moc nezměnil a domácí nadále pokračovali v nepřesné kombinaci ale přesto si začali vypracovávat šance. V 65.min. neproměnil velkou příležitost Míšek L. a v 71.min. a v 76.min. ho následoval Presl A. Utkání se proto rozhodlo až v posledních 10. minutách. Hosté si v závěru vytvořili šance ale  brankář Nový J. domácí  svými zákroky podržel. Když si již všichni mysleli že utkání skončí remízou našel v 89.min. Míšek L. přesnou přihrávkou za obranu Presla A. a ten zkušeně podél brankáře poslal domácí do vedení 1 : 0. Potom se již nic nestalo a domácí poprvé v sezoně získali 3 body do tabulky. Musím podotknout že to bylo vítězství št´astné. Do dalších utkání se hlavně mužstvo musí zlepšit v kombinaci a v přesnosti přihrávek.
Sestava - Nový J. Presl A., Kalista K., Švůgr T., Kolář M (58min. Maxa P.), Míšek L., Kalista R (78min. Kiesenbauer L.), Vacík J., Hosnedl J., Janda V. (90min. Bouberle P.), Čermák J. (26min. Šrámek P.)
Branka: 89.Presl A.

Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 1 : 3, diváků 50.