Bookmark and Share

23. kolo III.tř. STRÁŽOV B - HARTMANICE

Vydáno dne 25. 05. 2013 (2065 x přečteno)

Po cenné remíze v minulém kole v Bezděkově  hostila v neděli 26. května na domácím hřišti strážovská rezerva Sokol Hartmanice. Tento tým na jaře podává kvalitní výsledky. V minulém kole doma získal skalp druhého týmu tabulky a horkého kandidáta na postu Sokol Malý Bor. Tento pátek v dohrávce 21. kola sahali Hartmaničtí  na hřišti lídra tabulky SK Klatovy B dlouho po bodech, kdy po poločase vedli 0:1 a nakonec prohráli těsně 2:1.

Kompletní výsledky A TABULKA  23.kola III. třídy  ZDE

STRÁŽOV B - HARTMANICE 2 : 2 ( 0 : 2 ) PK 4 : 3

Vaněk Josef
Velmi důležité utkání v boji o záchranu v soutěži sehráli domácí s ambiciozním celkem z Hartmanic. Domácí vůbec nezachytili začátek utkání a po chybě v rozehrávce a následně i v obraně se hosté již ve 3 min. dostaly do vedení. Hráč hostů Hasenohrl P. utekl po pravé straně a sám proti brankáři se prosadil 0 : 1. Po obdržené brance domácí nadále hráli špatně a hosté je jasně přehrávali a další trest přišel v 18 min. kdy se zkušeně prosadil Sládek J. 0 : 2. V tuto dobu to s domácím mužstvem vypadalo špatně. Postupem času se domácí zlepšovali a měli i trochu smůly když 2 střely skončili na břevně a 2 střely v jasných šancích byli zablokovány. A tak 1. poločas skončil 0 : 2 pro hosty. Do 2. poločasu nastoupili domácí se 3 změnami v sestavě a také změnami v rozestavení. A hned to na hře mužstva bylo vidět a začali si vytvářet převahu i šance. Stáli se ale nemohly prosadit až v 58 min. po rohu Maxy P. se dostal míč na zadní tyč ke scela volnému Jandovi V. a ten spřehledem střelou k tyči snížil na 1 : 2. To domácí nabudilo a předváděli pěkný fotbal. Šanci Chaluše M. vyhlavyčkoval z brankové čáry obránce hostů. Důležitý zákrok předvedl domácí brankář Franc J., který vytěsnil prudkou střelu na tyč. Domácí se dočkali vyrovnání v 75 min. kdy přesná přihrávka Kreibicha K. našla volného Chaluše M. a ten střelou pod brankářem vyrovnal na 2 : 2. Domácí se pokoušeli vstřelit vítěznou branku ale své šance neproměnili. Tak utkání skončilo remízou a o tom kdo si připíše další bod do tabulky rozhodovali penalty a v těch byli úspěšnější domácí a vyhrály v nich 4 : 3 a celkově tak 3 : 2. Celé utkání mělo 2 rozdílné poločasy v 1 poločase byli jasně lepší hosté a naopak ve 2. poločase zase měli velkou převahu domácí. Utkání dobře řídil rozhodčí Švátora Jiří. Hráčům bych chtěl poděkovat že  dokázali nepříznivý vývoj utkání dovést k remíze.
Sestava - Franc J., Janda V., Kalista K., Kollross P. Kolář M. (46 min. Kreibich K.), Míšek L., Chaluš M., Kalista R., Švůgr T. (46 min. Maxa P.), Čermák J. (46 min. Presl A.), Šrámek P.

Branky :  58 . Janda V. 75 . Chaluš M. - 3. Hasenöhrl P. 18 . Sládek J.

Rozhodčí Jiřá Švátora, ŽK  1 : 2 ,   diváků 40.