Bookmark and Share

26. kolo III.tř. : HRADEŠICE B - STRÁŽOV B

Vydáno dne 16. 06. 2013 (1774 x přečteno)

Strážovská rezerva odjižděla  k utkání do Hradešic bez 3 hráčů základní sestavy a navíc k tomu bez brankáře takže nastoupili k utkání s obavami o výsledek. Navíc jen zásluhou  velké dávky sebeobětování doplnil počet hráčů na 11 kapitán týmu Václav Janda, který na výzvu trenéra přijel na poslední chvíli k utkání a vlastním příkladným výkonem přispěl k tomu, že celý tým odešel ze hřiště se ctí. Ve vyrovnaném duelu byl Strážov bízko vyrovnání a druhou branku v době kdy hrál vabank dostal z pokutového kopu v poslední minutě zápasu.

HRADEŠICE B - STRÁŽOV B  2 : 0 (0 : 0)

Josef Vaněk

V 1. poločase měli domácí mírnou převahu ale byli na štíru s proměněním šancí. Hosté měli šanci po rohovém kopu kdy střela Kiesenbauera L. skončila na břevně domácí branky. Hosty podržel několika povedenými zákroky náhradní brankář Švůgr T. který jinak nastupuje v poli. Domácí nadále probyli fotbalověji ale nadále se nemohly prosadit a proto skončil 1. poločas nerozhodným výsledkem 0 : 0. Do 2. poločasu domácí nastoupili se změnami v sestavě a nové síly byli na hřišti znát protože si vytvořili převahu ale stále bez výsledného efektu. Hosté dobře bránili a někdy i se štěstím zabránili vstřelení branky. Ze hry se nemohly domácí prosadit až přišla standardní situace kdy se z 20 metrů střelou kolem zdi trefil domácí hráč k tyči 1 : 0. V závěru utkání hosté vsadili na riziko a posílili útok a mohly se dočkat vyrovnání když pronikl po pravé straně před branku Kalista R., ale bohužel jeho střelu stačil domácí obránce lehce zablokovat a tím míč skončil mimo branku. Hosté nadále pokračovali v útočné hře a  v poslední minutě utkání pronikl do otevřené obrany domácí útočník který byl v pokutovém území faulován a z následného pokutového kopu domácí zvýšili na 2 : 0. V oslabené sestavě předvedly hosté houževnatý a bojovný výkon a nechybělo moc aby dovedly utkání k nerozhodnému výsledku, ale musím přiznat že vítězství domácích bylo zasloužené. Utkání s velkým přehledem řídil rozhodčí Hovorka.

Sestava - Švůgr T., Kalista K., Kreibich K., Kolář M., Rendl P., Míšek L., Šrámek P., Kalista R., Hosnedl J., Janda V., Kiesenbauer L.

Branky:  71. a 90. Šmrha Lukáš, 90.

Rozhodčí Milan Hovorka, bez karet, diváků 50.