7. kolo 1.B třídy

Vydáno dne 06. 10. 2013 (2037 x přečteno)

PŘIVEZLI  DALŠÍ CENNÉ BODY Z VENKU

Petr Presl

Strážov zvládl důležité utkání na hřišti Hradešic, kde příliž často v minulosti neuspěl. Převaha domácím nebyla nic platná když hostující tým velmi dobře plnil defenzivní taktiku a čekal na svou příležitost, kterou v 75. minutě precizně zužitkoval přesnou křižnou střelou kapitán týmu B.Mayer. Do strážovské brány se po půlroční pauze vrátil Michal Javorský a byl opět oporou týmu, když zlikvidoval několik dobrých šancí domácích hráčů. Ve středu obrany nemohl nastoupit zkušený L.Janka a ve druhé půli odstoupil pro svalové zranění i druhý stopér V.Čížek. Přeskupení sestavy však mužstvo zvládlo a se štěstím odváží cenné vítězství hlavně za bojovnost a disciplinovaný výkon jako kolektiv.

Sestava Strážova  : Javorský Michal, Čížek Vladimír, ( 70. Denk Milan), Michel Jan, Janský Ondřej, Uruna Ondřej, Chaluš Michal, Faltín Tomáš, Kološ David, Mayer Bronislav, Presl Aleš.

Branky: 75. Mayer Bronislav ; ŽK: 1:1. Diváků 80.

Rozhodčí: Čermák Vladimír - Kafka Václav, Orlík Vladimír, ŽK 1:1, ČK 0:0, 80 diváků