Bookmark and Share

9. kolo III. třídy mužů

Vydáno dne 06. 10. 2013 (1721 x přečteno)

 

MŮJ DŮM,  MŮJ HRAD - DALŠÍ BODY ZŮSTALY DOMA

 

STRÁŽOV B - BEZDĚKOV  2 : 0 (1 : 0)

Vaněk Josef

Domácí nastoupili k utkání bez 2 hráčů základní sestavy a s odhodláním odčinit nepovedený výkon s Týnce. Hned od  začátku utkání  se hra odehrávala převážně ve středu pole. V 17.min. našel Vacík J. přihrávkou v pokutovém území Plíhala M., který byl hostujícím brankářem faulován a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Janda V. 1 : 0. Hosté od této chvíle přitvrdili svoji hru a některé zákroky by na hřiště neměli patřit, ale i přes to se hrál bojovný fotbal. V 29.min zahrával trestný kop Plíhal M. a jeho střela skončila těsně vedle tyče. Šance si v této části utkání nevytvářelo ani jedno mužstvo a hra se převážně odehrávala ve středu pole a tak se již do konce 1. poločasu nic nestalo.

Do  2. poločasu vstoupili lépe domácí a svoji mírnou převahu zúročili v 52.min., kdy Míšek L. našel přihrávkou Plíhala M. a ten bezpečně proměnil 2 : 0. Hosté se od tohoto okamžiku nesoustředili vůbec na fotbal a ještě více přitvrdili hru a stále diskutovali s rozhodčím. Domácí v závěru utkání své šance neproměnili, ale i tak utkání skončilo pro ně důležitou výhrou. Hosté si prakticky za celé utkání nevytvořili šanci a byli nebezpeční pouze ze standartních situací. Za dnešní bojovný výkon nechci vyzdvihovat jednotlivce, ale chtěl bych pochválit celé mužstvo i za to, že při nevybíravých zákrocích hostů udrželo nervy na uzdě.

Branky : 17. PK Janda V. , 52. Plíhal M.

Rozhodčí Zdeněk Hájek. ŽK 3:5 , ČK 0:1 ( 88. Hořejší Luděk) Diváků 90.

Sestava - Nový J., Janda V., Kalista K., Kolář M., Švůgr T., Míšek L., Plíhal M., Vacík J., Hosnedl J., Schrotter J., Kiesenbauer L. (78.min. Bouberle P.)  

                                       Výsledky 9.kola

Komentáře


Výsledky 9.kola

Komentáře