Bookmark and Share

BOD ZE HŘIŠTĚ DRUHÉHO V TABULCE POTĚŠIL

Vydáno dne 25. 05. 2014 (2058 x přečteno)

PAČEJOV - STRÁŽOV 1: 1 ( 1: 1) PK 4:3

Utkání dvou tradičních soupeřů se hrálo před slabou diváckou návštěvou, když řada fanoušků dala přednost televiznímu přenosu  hokejového  zápasu s Finskem. Hrál se poměrně vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Hosté spoléhali na brejky svých rychlých útočníků Davida Kološe a Jiřího Hosnedla. Vše podstatné se v prvním poločase odehrálo v rozpětí jedné minuty. Strážov se ujal vedení ve 23.minutě, když David Kološ proměnil přísně nařízený pokutový kop. Hned po rozehrání se uvolnil Jarda Kubaň a jeho přihrávku přetavil ve vyrovnávací gól Pepa Ticháček. Obraz hry se příliš nezměnil ani ve druhém poločase. Ve 48.minutě nezpracoval Ticháček ve výhodné pozici centr Pavla Poleny. V 67.minutě zaváněla brankou Polenova střela, ale mířila těsně nad. Vzápětí zazdil tutovku na druhé straně Kološ, který obešel brankáře Štěpána, ale jeho střelu do prázdné branky srazil ve skluzu na roh Petr Pavelec.  Do konce řádné hrací doby se výsledek už nezměnil. O zisku bonusového bodu tak musela rozhodnout střelba ze značky pokutového kopu. V ní byl úspěšnější Pačejov 4 : 3.

1.série  Ticháček Josef /P/  1 : 0, Presl Štěpán /S/  1 : 1

2.série  Polena Pavel /P/    2 : 1, Presl Aleš /S/    2 : 2

3.série   Kubaň Jaroslav /P/ 3 : 2, Kološ David /S/   3 : 2  /Štěpán kryl/

4.série  Fiřt Jiří /P/       3 : 2  /Javorský kryl/, Javorský Michal /S/ 3 : 2  /břevno/

5.série  Pavelec Petr /P/    3 : 2  /Javorský kryl/,  Presl Petr /S/    3 : 3

6.série  Štěpán Ondřej /P/   4 : 3  Michel Jan /S/   4 : 3  /Štěpán kryl/

Sestava Strážova: Javorský, Janka, Presl A., Michel, Denk, Uruba, (85.Presl Š,) Chaluš, Faltín, Vítovec ( 70.Míšek L. ),Kološ, Hosnedl ( 88.Presl P.)

Branky: 24. Josef Ticháček - 23. David Kološ  PK.

Rozhodčí: Jiří Petržilka, ŹK 3 : 1, Diváků: 60