Dorost v domácí premiéře narazil na zdatného sou

Vydáno dne 07. 09. 2014 (2025 x přečteno)

DOPLNĚNO VIDEO - SESTŘIH Z  DOROSTENECKÉHO UTKÁNÍ  STRÁŽOV - HARTMANICE !!!

STRÁŽOV – HARTMANICE   2:7 (0:3)

Milan Denk

Premiéra se domácím příliš nepovedla. Hosté po proměněné penaltě a povedené střele šli do vedení. Strážov si také vypracoval několik slibných příležitostí, ale nedokázal přesně zakončit. Hostující tým byl důraznější v soubojích a také lepší v kombinaci. Poločas 0:3. Ve druhém poločase domácí zlepšili  hru ve středovém hřišti a podařilo se jim dvěma góly zmírnit vysokou porážku.

Branky: 59. Hrach, 61. Kutný (PK) – 9. Toner, 34. a 58. Šimek, 40. , 46. a 72. Maslák, 77. Jaroš.

Rozhodčí Stach Vladislav , ŽK 2:4, ČK 0:1 (85. Jaroš David).

Sestava Strážova: Širaj M., Kiesenbauer P., Novák T., Heidenreich T., Kalivoda J., Zetocha D., Thurnvald P., Thurnvald V.,  Drmola V., Hrach D., Volf T., Schwarz O., Rubáš O., Červeňák J., Kutný P., Hořánek A

Příští víkend mají strážcovští dorostenci volno, na domácím hřišti se představí opět 21. 9. v 10:00 soupeřem budou Nalžovské Hory.