Bookmark and Share

III. třída 1.kolo 10.-11.2013

Vydáno dne 11. 08. 2013 (1818 x přečteno)

I TENTOKRÁTE Z VELKÝCH HYDČIC OPĚT BEZ BODŮ, ALE TALÉ BEZ DEBAKLU !

KřičícíStart do nového soutěžního ročníku III.třídy čekal B tým mužů Strážova na stejném hřišti, kde na jaře v minulém ročníku skončil - ve Velkých Hydčicích. Tentokráte béčko na body podle očekávání opět nedosáhlo, nicméně vrátilo se s čestnou porážkou  2 : 0. Jinými slovy dopadlo daleko lépe než na konci června kdy kde prohrálo ostudně (hráli pouze o devíti) 9 : 1 !

Takže  kluci v prvním kole ostudu neudělali a pokud se budou držet přísloví "První vyhrání , z kapsi vyhání" pak již za týden v neděli by měli doma na svém hřišti na první body dosáhnout !  Rádi budeme všichni příznivci strážvské kopané u takového představení u toho!

VELKÉ HYDČICE - STRÁŽOV B     2 : 0 (2:0).

Vaněk Josef

Hosté odjížděli k utkání bez několika hráčů základní sestavy. V 1. poločase měli mírnou převahu domácí. Již ve 12. min. si vytvořili obrovskou šanci ale jejich hráč těsně před brankou vystřelil nad. Hosté dostaly domácí do tempa nepřesnými přihrávkami a zbytečnými ztrátami míčů. To se potvrdilo ve 24. min. kdy zbytečná ztráta na polovině hřiště způsobila že domácí šli do vedení 1 : 0. To samé se opakovalo ve 30. min.  a domácí toho využili ke vstřelení branky na 2 : 0. Hosté si největší šanci 1. poločasu vytvořili ve 38. min. ale střelu Hosnedla J. brankář domácích chytil. Domácí ještě několik šancí v 1. poločase neproměnili.

Do 2. poločasu vstoupili aktivněji hosté a hned ve 47. min. měl velkou šanci Janda V. ale jeho střela mířila nad branku. Potom také neproměnil svou šanci Míšek L. Domácí si velké šance vytvořili v 54 min. a v 69 min. kdy jejich střely mířili mimo branku. Posledních 15 minut utkání patřilo hostům, ale některé slibně vyhlížející akce skončily neúspěšně.Tím domácí dovedly utkání do vítězného konce a myslím si že zaslouženě vyhráli. Hráčům hostů bojovnost na zisk bodů nestačila. Utkání dobře řídila rozhodčí Hessová Tereza.

Branky: 24. Šimeček Jaroslav, 30. Hlaváč Jaromír.

Rozhodčí Hessová Tereza, ŽK 4 : 3,  diváků 30.

Sestava Strážova B :  Nový J., Janda V., Franc J., Kollross P., Švůgr T., Plíhal M., Míšek L., Vacík J., Novák T. (79. min. Maxa P.), Hosnedl J., Rendl P.