Bookmark and Share

KONEC DOBRÝ , VŠECHNO DOBRÉ, ale ty nervy!

Vydáno dne 16. 06. 2014 (1779 x přečteno)

Poslední soutěžní zápas ročníku 2013/2014 byl ve znamení velkého otazníku. Půjde Strážov do baráže o záchranu a nebo nepůjde? Z otazníku se nakonec stal  vzhledem k ostatním výsledkům posledního kola 1.B třídy jen malý vykřičník  za přáním, ať jsme něčeho podobného  jako příznivci strážovské kopané pro příští ročník uchráněni!!!! Chce to jen jedno, od prvního kola nového ročníku který zahájí ve třetí dekádě měsíce srpna to vzít pěkně od pohlahy a bodovat a bodovat.... Co je doma , to se počítá a body k záchraně se dělají na podzim, ne na jaře. Tam se pak již honí kočka za ocas a někdy se již za něj nepodaří chytit !  

 Video (sestřih je již k dispozici!


PAČEJOV JDE DO BARÁŽE O POSTUP, HRADEŠICE SESTUPUJÍ DO  OKRESU

 

Poslední 26. kolo udělalo definitivní tečku za uplynulým soutěžním ročníkem 2013/14 v 1.B třídy. Vše nerozhodnuté je rozhodnuto. Pro Pošumaví je výsledný efekt přes sestup pozitivní. Mohlo to dopadnou ještě lépe, ale mohlo být ještě hůř.  Mezi pozitiva lze zařadit postup do 1.A třídy , který  si zcela zaslouženě vybojoval tým TJ Žichovice. Navíc je tu ještě další šance a to zásluhou Sokola Pačejov, který si jarní proměnou vybojoval účast v baráži o 1.A třídu. Pačejov si tak zajistil postup do baráže o 1.A třídu, což je bezesporu největší úspěch v historii tohoto klubu. V této souvislosti bez zajímavosti určitě není skutečnost, že kádr úspěšného týmu Pačejova tvoří výhradně odchovanci tohoto klubu!  Postupem Žichovic do 1.A třídy poněkud kazí sestup Hradešic do okresního přeboru . Novou náhradou v 1.B třídě je postupující Haas Chanovice z OP  a posílením pozic v této soutěži určitě přijde s návratem Sokola Mochtín, který sestupuje z 1.A třídy. Jelikož sestupující z KP  Příkosice chtějí hrát od nového ročníku pouze 1.B třídu odpadá Sokolu Losiná barážový zápas , který by potkal tým umístěný  na 12.místě v této skupině.

STRÁŽOV – ŠTĚNOVICE  0 : 1 ( 0: 0)           

Domácí nastoupili opět ve zdecimované sestavě . Přesto začali aktivně a již šesté minutě   si vytvořili gólovku, po té, kdy Franc za šestnáctou hostů si naběhl na míč,  jeho dělovka však skončila pouze na tyči svatyně hostů. Těsně po té  nad hlavičkoval Chaluš . V  9. minutě byl opět v akci agilní Jirka Franc, který po ideálním uvolnění Kološem sám před brankářem vypálil, jeho prudkou střelu z úhlu  brankář Jánský stačil reflexivně vyrazit! Ve 12.minutě přišla na domácí další sprcha,  když musel pro zranění odstoupit  nejzkušenější Vláďa Čížek za kterého přišel na hřiště nedoléčený Luděk Janka. To již bylo víc než jasné, že  to budou mít domácí  ještě v tomto duelu těžší než se předpokládalo.  Hosté šli více za svým cílem, pojistky potřebných bodů k záchraně a nakonec byli také o jednu branku úspěšnější. U týmu domácích uspokojili výkonem zkušenější hráči,  nejlepší z nich byl opět brankář Javorský.   

Branky: Boček; ŽK: 3:3, diváků 150. 

Sestava Strážov :

Javorský, Michel, Chaluš, Denk M., Kološ, Čížek (12. Janka), Uruba, Drmola (83. Míšek), Franc, Hosendl J.(84. Faltín).

Sestava hostů : Jánský – fabián, Slovák, Lodl(90. Jůza), Barnáš(79. Krásný), Boček, Volf(90+2. Hucl), Dolejší, Knížek(35. kokoška), Fremr(83.Papež).