Bookmark and Share

KONEC DOBRÝ, VŠECHNO DOBRÉ. DOBRÉ JSOU I TŘI BODY

Vydáno dne 15. 06. 2015 (2263 x přečteno)

STRÁŽOV-ŽÁKAVA 2:1 (2:1)

Soutěžní ročník 2014/2015  1.B třídy, sk.B patří již k historii. Tu uzavřel závěrečným zápasem celé soutěže Strážov, který doma v kombinované sestavě dokázal vzít tři body Hozům ze Žákavé. I když to bylo utrápené vítězství má také svojí cenu, neboť hosté měli svojí kvalitu, kterou potvrdili v minulém kole, když na domácím hřišti připravili suverénnímu vítězi soutěže Sokolu Košutce (ta v posledním kole rozdrtila druhý Mochtín 8:0) první letošní porážku. Domácím spíše uškodila než pomohla rychlá vedoucí branka kterou dal již ve druhé minutě Broňa Mayer. Rozdíl e vyrovnaném utkání na hřišti byl ve výkonech brankářů. Zatím co domácí Michal Javorský několikrát svými zákroky svůj tým podržel, hosté měli svého gólmana na pravém místě až po vystřídání náhradníkem.

Přestože se domácím hra příliš nedařila, měli dostatek gólových šancí na to, aby tento duel rozhodli výrazným způsobem ve svůj prospěch již v prvním poločase. Rozhodla až branka Uruby, který ukázkově zakončil svoje sólo a vstřelil poslední gól Strážova v utrápené sezóně. Nicméně konec dobrý všechno dobré. Hoši děkujme za to, že ve Strážově i v příštím ročníku, který začne v druhé polovině srpna budeme moci chodit opět na 1.B třídu!

Branky: 2. B.Mayer, 40. O.Uruba - 19. Huňáček (penalta); Rozhodčí: Liškutín; Diváci: 100

SK Kovodružstvo Strážov: M. Javorský – K. Mundl, A. Presl, M. Chaluš, M. Šlégl – J. Hosnedl, T. Faltín, O. Uruba, D. Kološ – B. Mayer, T. Volf.