Bookmark and Share

MOCHTÍN - SK STRÁŽOV 2: 1 ( 2: 0)

Vydáno dne 04. 10. 2014 (2015 x přečteno)

Strážov začal utkání zbytečně nervózně a bojácně, a tak domácí díky nedůslednému bránění a chybě v rozehrávce prohrávali  ve 30. minutě 2:0. Ve II. poločase již podal strážovský tým slušný výkon, který by měl v dalších zápasech na body stačit.

Petr Presl

Strážov začal utkání zbytečně nervózně a bojácně, a tak  díky nedůslednému bránění a chybě v rozehrávce prohrávali ve 30. minutě 2:0. Hra hostů nebyla špatná, ale některé slibné akce nepřinesly své ovoce v podobě branky.

Do druhého poločasu nahradil v bráně zraněného M. Javorského Jirka Franc, který už branku nedostal. Strážov zvýšil svou aktivitu a pohyb po hřišti, což přineslo kontaktní branku, když střelu B. Mayera vyrazil brankář Reitmaier s námahou před dobíhajícího A. Presla, který neměl problém míč dopravit do brány Mochtína. Zbytek utkání se domácí museli obávat o výsledek, protože tlak Strážova narůstal a některé akce museli zastavovat jen pomocí nedovolených zákroků. Nakonec už branku diváci neviděli a tak spokojenější byli tentokrát domácí. Strážov podal hlavně ve II. poločase slušný výkon, který by měl v dalších zápasech na body stačit.

Branky: Dolejš, Potužník - Presl; ŽK: 3:2, diváků 70.

Sestava Strážov: Javorský M. (46.Franc J.), Janka L., Presl A., Michel J., Franc J.( 46. Šlegl M.), Uruba O., Faltín T., Kološ D., Hosnedl J., Mayer B., Denk M.