Bookmark and Share

MUŽI NEZKLAMALI, PŘÍPRAVKA VYHRÁLA TURNAJ V LUBECH

Vydáno dne 08. 10. 2018 (2087 x přečteno)

První říjnový víkend nasměroval fotbalové týmy ze Strážova k utkáním na hřištích soupeřů. Muži bojovali o cenné body na hřišti lídra tabulky v Měcholupech , přípravka zajížděla na další turnaj do Lub a v pondělí odpoledne  na stejném hřišti odehraje celek mladších žáků další zápasu v okresním přebor své kategorie.


Naše muže v pořadí již devátém zápase podzimní sezóny čekala zkouška ohněm. Na hřišti v Měcholupech nastoupili proti dosud vedoucímu celku přeboru. V zápase kola se oba soupeři nakonec rozešli nerozhodně, když diváci branky viděli až v penaltovém souboji, ve kterém byli úspěšnější domácí a připsali si do tabulky bonusový druhý bod. To jim vystačilo na udržení prvního místa ,druhý zůstaly Bolešiny a třetí příčku tabulky si udržel Strážov na který se po výhře doma na lubskou rezervou již s odstupem jediného bodu dotáhly Hradešice.     

Je potěšitelné , že pozadu za výsledky mužů nezůstává ani nejmladší hráčský potěr Strážova. Svěřenci Václava Pressla se již potřetí z pěti odehraných turnajů na podzim vyhráli, tentkráte se blýskli parádním vítězstvím v turnaji mladších přípravek v Lubech.

Zda se podaří na úspěch svých mladších klubových spoluhráčů navázat na stejném hřišti mladším žákům Strážova, tak to se ukáže až po pondělním odehrání duelu s domácí rezervou v Lubech.