Bookmark and Share

NA SVOJÍ PRVNÍ LETOŠNÍ VÝHRU

Vydáno dne 13. 03. 2016 (2003 x přečteno)

Po dvou remízách na zimním  turnaji v Sušici se muži Strážova dočkali letošní první výhry. V duelu za umělého osvětlení s domácí rezervou dokázali otočit dvoubrankové vedení soupeře v cenné vítězství. Těch letos hlavně na jaře v soutěžníczápasech bude třeba co nejvíce !!


 

Čtvrtý  ročník zimního turnaje v Sušici pokračoval  III. kolem, které uzavřelo  souboje ve skupinách. První vítězství v turnaji si na úkor sušické rezervy  připsal Strážov, který dokázal otočit výsledek z 2:0 na konečných 2:3.

SUŠICE „B“ - STRÁŽOV  2:3 (0:0)

Branky : Vinický, Sotona - Janka, Kološ (PK), Volf

Sestava Strážova :  Franc Jiří, Janka Luděk, Čížek Vladimír, Denk Milan, Hosnedl Jiří, Uruba Ondřej, Chaluš Michal, Faltín Tomáš, Flodr Jiří, Kološ David, Volf Tomáš.

Po vyrovnaném prvním poločase bez brankového efektu domácí kouč J. Staněk prostřídal čerstvé hráče a rázem měli domácí  herně navrch a také dokázali vstřelit dvě branky. Se Strážovem to však neotřáslo a po výletu stopera Janky přes celé hřiště kdy ukázal mladším spoluhráčům jak se dávají góly, se hra vyrovnala a důraz hostů v závěru utkání přinesl zvrat ve skóre utkání. Nejprve z penalty vyrovnal D.Kološ a poté po ideálním průniku nejlepšího hráče utkání O.Uruby skóroval po přesném pasu do prázdné branky z bezprostřední blízkosti mladíček Tomáš Volf.