Bookmark and Share

Na zimním turnaji v Sušici znovu nevyšela druhá č

Vydáno dne 18. 02. 2013 (1938 x přečteno)

Zimní turnaj v Sušici  je v  průběhu zimní přípravy  na jarní boje v 1.B třídě pro Strážov hlavním místem herní přípravy . V sobotu 16.2. zde nastoupili strážovští fotbalisté již ke svém předposlednímu utkání. Po třech duelech sehraných ve skupině společně s domácí  TJ  Sušicí II, Nýrskem a Startem Luby je čekal  ve IV. kole  mezi týmy které mezi sebou hrají o konečné 5. - 8. místo  silný soupeř FK Nepomuk. Účastník 1.A třídy svojí roli favorita naplnil a po bezbrankovém prvním poločase zvítězil 2:0. Náš tým podle statistických údajů v dosud odehraných  utkáních  na tomoto zimním turnaji zcela prokazatelně ztrácí se soupeři body v druhých poločasech . Obdobně  tomu bylo i v  duelu s Nepomukem. Zatím  naplnění přísloví KONEC DOBRÝ, VŠECHNO DOBRÉ  se jim značně vyhýbá. Snad  v jarních v mistrovských utkáních které začínají předposlední březnový víkend tomu bude jinak.

O 5. – 8. místo

FK  NEPOMUK -  SK Kovodružstvo  STRÁŽOV   2  :  0  ( 0  :  0 )

Po bezbrankovém prvním části tohoto duelu  Strážov opět nezvládl jeho závěr.

Branky:65´ Miroslav Švec, 76´ Stanislav Kocour. Rozhodčí:Radek  Štefan

SOKOL  HRADEŠICE    -     TJ  SUŠICE  II. 4  :  2   ( 1  :  0 )

Zasloužená letošní první  výhra Hradešic na  sušické umělce.

Branky: 64´ a 66´ František Melka, 32´ Milan Hlaváč, 76´ Lukáš Melka - 83´ a 85´