Netradičně v sobotu doma oslabené béčko na body

Vydáno dne 19. 05. 2014 (2120 x přečteno)

STRÁŽOV B - HARTMANICE  0:3 (0:0)

Vaněk Josef
  Smutný pohled se v utkání Strážov B - Hartmanice naskytl domácím fanouškům, když domácí nastoupili k utkání jen s 9 hráči a to hrál v poli další brankář.. Hosté měli v celém 1. poločase trvalý tlak a domácí hráči jen za cenu velké bojovnosti a skvělým zákrokům brankáře a taky díky  neproměněným šancím hostů udrželi výsledek 0 : 0. Od 27.min. domácí již hráli s 10 hráči když nastoupil Šmalcl R. Těsně před koncem 1. poločasu byl faulován loktem Kalista R. a pro zranění v obličeji tímto pro něj utkání skončilo. Takže do 2. poločasu opět domácí nastoupili jen s 9 hráči. S postupem času domácím začali docházet síly a hosté svůj nápor proměnili v branky, ale i přes tyto obdržené branky držel domácí brankář Nový J. Utkání  tak skončilo
zaslouženým vítěstvím hostů v poměru 0 : 3. Domácí tak v této sestavě ještě uhráli celkem přijatelný výsledek a hráčům kteří nastoupili bych chtěl poděkovat za bojovnost.
Sestava - Nový J., Kreibich K., Kalista K., Novák T., Kalista R., Míšek L., Kolář M., Švůgr T., Vlach K., od 27.min. Šmalcl R.

MĚCHOLUPY - ŽIHOBCE  5:1 (3:1)

Branky: Novák Zdeněk 2, Bálek Dušan , Dražka Petr, Havlíček Pavel - Lemberger Martin. Neúplně hlášený výsledek !!!!

MOCHTÍN B - JANOVICE B 4:1 (1:1)

Karel Šot

Zápas solidní úrovně na těžkém terénu. V 1.poločase měli více šancí hosté, ale domácí tým podržel golman Kloupar, který kryl i pokutový kop ! Po přestávce se domácí zlepšili a zaslouženě vyhráli. Skore otevřel hostující Diviš, pak ale přišel hatrick domácího Pavla Staňka, na konečných 4:1 upravoval v 63.min. střídající Jakub Bejvl. Janovice dohrávaly od 48.min. v deseti, vyloučen byl Radek Mandák. Rozhodčí Vl.Kanta ze Skelné Huti, ŽK 1:1, ČK 0:1, branky : Staněk Pavel 3, Bejvl Jakub - Diviš Roland, 60 diváků

KAŠPERSKÉ HORY - SVÉRADICE B 2:1 ( 0:1)

Branky:  67. Kašák Tomáš, 82. Řimnáč Dan - 11. Vonášek Jan

Rozhodčí: Lojík Václav, ŽK  1:4, diváků 30.

TÝNEC - N. HORY  13:1(7:0)

Branky: Frous Michal 5,König Lukáš 3,Topinka Jan 2,Mužík Radek, Pokorný Tomáš, Fait Zbyněk - Jedlička Antonín.

Rozhodčí Josef Blaheta, bez karet,  diváků 20 .

HRADEŠICE B - VELKÉ HYDČICE 3:1 (1:1)

Branky: 25.Přerost Stanislav, 60.Melka Patrik, 77.Pena Miroslav - 20.Hlaváč Jaromír ZK 0:1, CK 0:0, divaci 50, rozhodci Jaks Jan

BEZDĚKOV - VELHARTICE  6:1(0:0)

Branky: 47. a 65.Bohatý Martin 49.Tuček Jindřich 66. a 80.Zhvakin Konstantin,  73. Gaborik Luboš (PK),60.Matějka František.

Rozhodčí Pastyřík Vladimír, ŽK 1:2, diváků 30.