Bookmark and Share

O POUTI HOSTÍ STRÁŽOV LÍDRA TABULKY!

Vydáno dne 12. 09. 2018 (1821 x přečteno)

Fotbalový podzim je z pohledu týmů Strážova v plném proudu. Po okresním přeboru vstoupily do nového ročníku 2018/2019 také mladší žáci a nejmladší hráčský potěr v podobě mladších přípravek.

V minulém kole přivezli muži další tři body ze hřiště venku, když porazili Chudenice na jejich hřišti 4:1. Mladší přípravka nám udělala radost na turnaji v Janovicích, kde v konkurenci pěti celků obsadila krásné druhé místo. V podzimním premiérovém soutěžním utkání prohráli mladší žáci v Chanovicích k duelu ve kterém v koncovce propadli střelci Strážova .

O následujícím víkendu, který je pro naše město vzhledem k místní pouti sváteční  se všechny tři celky SK Strážov představí na domácím hřišti.


SOBOTA 15.9.2018

Jako první se přestaví mladší přípravka v sobotu dopoledne. Z pověření OFS Klatovy je domácí klub pořadatelem turnaje za účasti pěti družstev mladších přípravek.  Turnaj začíná v 10:00 hodin, hraje se na dvou hřištích s hrací dobou 1x20 minut a celkem bude sehráno deset utkání. Strážov se postupně utkání v 10:30 s Duklou Janovice, v 11:00 začíná utkání s SRK Ž. Rudou, v 11:30 se Sokolem Křenice a strážovská přípravka zakončí turnaj ve 12:00 hodin duelem s favoritem turnaje s Svatoborem Hrádek.

NEDĚLE 16.9.2018

Neděle bude ve znamení souboje dvou klubů hostujících Bolešin a domácího Strážova.

V 10:00 hodin to bude mistrovský duel OP mladších žáků STRÁŽOV – BOLEŠINY.

Odpolední zápas STRÁŽOV – BOLEŠINY zle označit za magnet tohoto kola okresního přeboru mužů. Od 16:00 proti sobě nastoupí domácí druhý tým tabulky a lídra tabulky a to hovoří o všem. Hosté přijíždí letos do Strážova již podruhé. Poprvé to bylo na jaře v červnu v posledním domácím zápase Strážova. Ten skončil po dramatickém průběhu remízou 3:3  a hosté v něm dokázali, že mají svojí kvalitu , což konec konců v novém ročníku potvrzují tím, že jako jediný tým drží po pěti odehraných kolech svojí neporazitelnost. V tohoto pohledu je předpoklad, že to může být zápas jako řemen a je zcela jasné, že pokud domácí chtějí do čela tabulky musí vyhrát, a to buď za tři body a nebo při remíze po výhře na penalty.