Bookmark and Share

PO PŘÍPRAVĚ JIŽ NA OSTRO

Vydáno dne 01. 08. 2016 (2485 x přečteno)

Nový  ročník  fotbalových soutěží již pomalu klepe na dveře. Premiéra muže Strážova v 1.B třídě  čeká v neděli  28. srpna  na domácím hřišti v duelu s nováčkem soutěže TJ Chotěšov. Ještě před tím absolvují po dovolené krátkou přípravu. Více o strážovském fotbale(termíny, výsledky, tabulky) na www.fotbal-strazov.cz 


FOTBALOVÝ PODZIM KLEPE NA DVEŘE

fotbal_micuda_fotbalista_008_denik-380

Nový  ročník  fotbalových soutěží již pomalu klepe na dveře. Premiéra muže Strážova v 1.B třídě  čeká v neděli  28. srpna  na domácím hřišti v duelu s nováčkem soutěže TJ Chotěšov.

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Ještě před tím absolvují po dovolené krátkou přípravu. Úvodní trénink mají  muži v pátek  5.srpna. V rámci přípravy na podzimní část mistrovské soutěže 1.B třídy sehrají tři přípravná utkání. Prvním soupeřem  SK Kovodr. Strážov bude tradiční soupeř, účastník okresního přeboru  FK Dukla Janovice . Zápas bude sehrán v úterý 9.8. od 18:00 hodin na hřišti ve Strážově.  

Dalším soupeřem bude 13.srpna  od 17:00 hodin druhý tým minulého ročníku 1.B třídy TJ Svatobor Hrádek. Místo utkání bude po dohodě mezi kluby ještě upřesněno.

Generálkou na nový ročník  bude přátelský zápas Koloveč – Strážov, který  se uskuteční 21.srpna od 16:00 hodin o místní pouti na hřišti v Kolovči.

ŽÁCI  A PŘÍPRAVKY ZAČNOU V ZÁŘÍ

SK Kovodružstva Strážov  čeká úvodní podzimní zápas v sobotu 3.9. od 10.00 hodin v5709809-gliice-polsko-fotbal-priprava-msfl-piast-gliwice-sfc-opava_denik-605Mochtíně s domácím Sokolem. Mladší a starší přípravky mají  první turnaje úvod podzimu o týden později. V neděli 11.9. mladší přípravku čeká turnaj na domácím hřišti , starší přípravka o den dříve zajíždí k odehrání svého úvodního turnaje do Železné Rudy.

 Do té doby přejeme všem příjemnou pohodu při užívání zasloužené dovolené a prázdnin a děkujeme za zachování přízně k našemu klubu a těmto webovým fotbalovým stránkám.

 PŘIPRAVENO  JE  JIŽ TAKÉ HŘIŠTĚ

 Pažit ve Strážově je tradičně jako vždy pečlivě již nyní připraven zásluhou správce Josefa Souška ke startu podzimní sezónyPažit hřiště ve Strážově je již nyní, tak jako každoročně na novou podzimní sezónu připraven. Maximum úsilí a svého volného času  tomuto stavu věnoval a  dlouhodobě věnuje správce hřiště  Josef Soušek. Na pravidelné předsezónní údržbě  se také podíleli další obětaví funkcionáři klubu a vesměs ty samé stejné tváře , členové výboru SK : jim stejně jako správci hřiště patří velká pochvala a slova uznání! Děkujeme všem za to, že máme ve Strážově hřiště, které sklízí v průběhu soutěží slova uznání od soupeřů, kteří na tomto pažitu absolvují utkání s domácími fotbalisty ve všech věkových kategoriích. Ve výborném stavu je i tréninkové hřiště , které bylo v průběhu letošního roku ještě vylepšeno vybudováním  nového  umělého osvětlení !!!!