Bookmark and Share

POPRVÉ NA JAŘE S ČISTÝM KONTEM

Vydáno dne 12. 05. 2013 (1871 x přečteno)

Již pátý zápas na jaře mají za sebou hráči B týmu Strážova ve III. třídě. Ten poslední hraný v sobotu 11.května byl z této série úspěšný nejen tím, že přinesl zisk potřebných třech bodů, ale také tím, že se brankáři J. Novému podařilo ve spolupráci se svými spoluhráči udržit poprvé na jaře doma čisté konto.  Pod textovou částí tohoto článku.

STRÁŽOV B  - ŽIHOBCE   2 : 0 ( 0: 0)

Josef  Vaněk

Další velmi důležité utkání sehráli domácí na vlastním hřišti kde byl terén hodně podmáčený. Utkání bylo v 1. poločase vyrovnané a obě mužstva si vytvořili několik šancí ale branku si jim nepodařilo vstřelit. Největší šanci hostů zneškodnil výborným zákrokem brankář Nový J. Domácí se snažili ale hosté působili v obraně jistým dojmem a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Od 2. poločasu domácí zvýšili své nasazení a vytvářeli si šance. Proměnit ji v branku se jim podařilo v 63 min. kdy pronikl Kalista R. přes hráče u postraní brankové čáry a z velkého úhlu šťastnou střelou vstřelil branku na 1 : 0. Tento moment domácí trochu uklidnil a začali předvádět pěkné akce. V 75 min. našel Míšek L. pěknou přihrávkou Presl A. a ten běžel sám na brankáře a s velkým přehledem vstřelil branku na 2 : 0. Ve zbytku utkání si již domácí výsledek celkem snadno pohlídaly a tím dosáhly velmi důležitého vítězství. Hráčům bych chtěl za bojovnost a nasazení poděkovat i když to v některých momentech na hřišti skřípalo ale hlavně je důležité vítězství.

Branky: 63. Kalista Robert, 75. Presl Aleš. Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 1 : 0, diváků 70.

Sestava - Nový J., Janda V., Kalista K., Kollross P., Kolář M., Plíhal M., Míšek L., Kalista R., Švůgr T. (56min. Čermák J.), Vacík J., Presl A. (79 min. Kiesenbauer L.)