Bookmark and Share

PŘEDPOSLEDNÍ BITVA VENKU BYLA VÍTĚZNÁ

Vydáno dne 22. 06. 2013 (1972 x přečteno)

V pátek v navečer znamenal pro hráče B týmu, že poprvé na jaře mohli nastupovat bez bědomí, že musí bodovat. Kolektiv kolem Josefa Vaňka musel na jaře řešit sestupové starosti, které odvrátil definitivně tři kola před koncem. V Měcholupech na hřišti favorizovaných domácích dokázal otočit dvoubrankovou prohru z prvního poločasu a kuriozními góly si v koenčném účtování s TJ Měcholupy po podzimní výhře doma si připsal další cenný skalp  pro každý tým obávaného soupeře.

MĚCHOLUPY  A – STRÁŽOV B   2 : 4 (2 : 0)

Josef Vaněk (Strážov)

V utkání které se hrálo po dohodě mezi oběma kluby v pátek od 17 30 hodin v podstatě o nic nešlo. Domácí se nacházeli v horní polovině tabulky a hosté již měli záchranářské práce úspěšně za sebou. Utkání začalo se zpožděním protože se nedostavil delegovaný rozhodčí a po čekací době utkání řídil rozhodčí Švátora Jiří, který se původně přijel jen dívat. Začátek utkání vyšel lépe hostům a výsledkem toho byli dvě šance Jandy V. a jednu měl také Šrámek P. ale bohužel se výsledek utkání neměnil. Domácí se od 20 minuty zlepšili začali si vytvářet šance. Ve 37.min. po zbytečné chybě ve středu pole inkasovali hosté branku kterou vstřelil Jakubec L. 1 : 0 a ve 45.min. opět po zbytečné ztrátě míče dostali branku na 2 : 0 od Valečky M. Domácí v závěru 1. poločasu působily lepším dojmem. Do 2. poločasu nastoupili hosté se 2 změnami v sestavě a také změnily rozestavení. Výsledek se dostavil v 50.min. kdy kopal Presl A. standardní situaci z vlastní poloviny hřiště a míč dopadl na hranici velkého vápna a k překvapení domácího brankáře  ho přeskočil do branky 2 : 1. V 61.min  se dostal centrovaný míč k Jandovi V. a ten s přehledem proměnil 2 : 2.  Hosté se stále tlačili před domácí branku a v 65. min.  po chybném odkopu domácího brankáře se míč dostal k Jandovi V. a ten pohotovou střelou ze 40 metrů zvýšil na 2 : 3. Domácí si v 71. min.  vytvořili velkou šanci ale bohužel pro ně ji neproměnili. Účet zápasu podtrhl v 90. min. Míšek L. který doběhl dlouhý výkop hostujícího brankáře France J. a zvýšil na konečných 2 : 4 pro hosty. Hráčům patří poděkování  za předvedený výkon hlavně ve 2. poločase kdy smazali dvoubrankový náskok domácích.

Branky: 37. Jakubec Lukáš, 45. Valečka Miroslav - 50. Presl Aleš, 61., 65. Janda Václav, 90. Míšek Lukáš

Rozhodčí Švátora Pavel, ŽK 1 : 1, diváků 70.

Sestava Strážov B:  Franc J ., Presl A., Kreibich K., Kolář M., Rendl P., Míšek L., Šrámek P., Kalista R., Švůgr T (46. min. Maxa P.), Janda V., Kiesenbauer L. (46. min. Kollross P.).