Přivezli si z Týnce nepopulárního búra

Vydáno dne 29. 09. 2013 (1723 x přečteno)

TÝNEC – STRÁŽOV B  5 : 0 (4 : 0)

Josef Vaněk (vedoucí a trenér Strážova B)

Hosté vstoupili do utkání velmi špatně a hned se dostali pod velký tlak domácích.

Hosté vstoupili do utkání velmi špatně a hned se dostali pod velký tlak domácích. Již v 7.min. střela domácích skončila na tyči a zcela osamocený domácí hráč již neměl problém vstřelit branku 1 : 0. V 10. min. se domácí technickou střelou k tyči dostali do vedení 2 : 0. A pro hosty bylo ještě hůř ve 23. min. proměnili domácí trestný kop a zvýšili vedení na 3 : 0 a ve 32. min. domácí zahrávali rohový kop hostující brankář centr podběhl a míč se nešťastně odrazil od hostujícího kapitána do sítě 4 : 0. Tímto výsledkem skončil 1. poločas a výkon jakým se hosté prezentovali byl tragický všude byli pozdě, vázla přihrávka a o nějaké kombinaci nemůže být ani řeč a domácí byli po všech stránkách lepším týmem. Ve 2. poločase hosté svůj výkon zlepšili, ale nevím jestli to bylo tím, že domácí měli nahráno a nikam se netlačili. Hosté si vytvořili několik šancí bohužel je ale jak Míšek L. tak Schrotter J. neproměnili. V 68.min domácí po pěkné akci vstřelili branku na konečných 5 : 0 a hostům tak uštědřili nepopulárního bůra. Z výkonem hráčů v tomto utkání jsem velmi zklamán a jaký výkon předvedli v 1. poločase to nemělo s fotbalem nic společného a bylo to něco příšerného. Domácí tak zcela zaslouženě vyhráli.

Branky: 7. Kanta, 10. Fait Zbyněk, 23. Ferus, 32. vlastní. 68. Pokorný.

Rozhodčí Mazanec Marek. Bez karet. Diváků 30.

Sestava - Fait J., Kalista K., Kolrross P., Kolář M., Švůgr T. (69.min. Novák T.), Míšek L., Plíhal M., Kalista R. (69.min. Kiesenbauer L.), Hosnedl J., Janda V., Schrotter J.,