STRÁŽOV B  - VELHARTICE  4 : 1 (4 : 0)

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

STRÁŽOV B - VELHARTICE 4 : 1 (4 : 0)

Josef Vaněk

Domácím vyšel výborně vstup do utkání, kdy měli velkou převahu a tím zatlačili hosty před jejich pokutové území. Hned v 5 min. pěknou přihrávkou Hosnedl J. uvolnil Plíhala M. a ten běžel sám na brankáře hostů a s velkým přehledem proměnil 1 : 0. Tato branka domácí ještě více nabudila a obrana hostů byla pod velkým tlakem. V 11 min. po rohovém kopu Hosnedla J. se dostal míč k Vacíkovi J. a ten se z 18 metrů pěkně trefil 2 : 0. A hned v následující 12 min. uvolnil Kalista R. do šance Hosnedla J. a ten nekompromisní střelou zvýšil na 3 : 0. Domácí se dále tlačili do šancí a ve 29 min. po rohovém kopu Vacíka J. se míč dostal ke Kalistovi K. a ten technickou střelou z hranice velkého vápna překonal hostujícího brankáře 4 : 0. Do 2. poločasu nastoupili hosté se snahou s výsledkem něco udělat a v 52 min. vstřelil branku Rendl K. 4 : 1. Od této doby nebyl výkon domácích vůbec dobrý a hosté si vytvořili řadu šancí které neproměnili a zatlačili domácí před jejich branku. Největší šanci domácích ve 2. poločase přerušil hostující brankář faulem na Čermáka J. za který byl potrestán žlutou kartou. Do konce utkání se již výsledek nezměnil. Domácí mužstvo předvedlo v tomto utkání výkon jako den a noc. Zatímco v 1. poločase hrálo výborně tak ve 2. poločase byl jeho výkon velmi špatný. Důležitý je ale výsledek a hlavně zisk 3 bodů do tabulky.

Branky: 5. Plíhal M., 11. Vacík J., 12. Hosnedl J., 29 . Kalista K. - 52. Rendl K. Rozhodčí : Habada ; ŽK 6 : 3 ;diváků 50

Sestava - Franc J., Janda V., Kalista K. ( 73 min. Chaluš M. ), Kollross P., Kolář M., Plíhal M., Kreibich K., Hosnedl J. ( 46 min. Míšek L. ), Vacík J., Kalista R. ( 62 min. Čermák J. ), Presl Š. ( 46 min. Kiesenbauer L. )