Bookmark and Share

PRVNÍ PODZIMNÍ VÝHRA OZDOBENÁ PARÁDNÍMI GÓLY

Vydáno dne 29. 09. 2014 (1731 x přečteno)

SK STRÁŽOV - DLOUHÁ VES 2:0 (1:0)

První podzimní vítězství domácích v duelu o šest bodů zajistil autor obou branek  Aleš Presl, který ještě v 28. minutě neproměnil pokutový kop za faul na pronikajícího Davida Kološe.  Nicméně obě branky potěšily oko fotbalového fanouška , zejména ta na 2:0 – (čistý angličan) byla z kategorie výstavních!

Branky 29. a 80. Prersl Aleš. Domácí za stavu 1:0 neproměnili PK.

Rozhodčí Koura Radim, ŽK 3:4, ČK 0:1(85. Kulhánek Martin), diváků 110.

Sestava SK Kovodružstvo Strážov: M. Javorský – J. Hosnedl, V. Čížek, L. Janka, J. Franc (ŽK) – O. Uruba, T. Faltín (ŽK), D. Kološ, L. Drmola (46. M. Denk) – A. Presl (90. L. Míšek), K. Mundl (ŽK) (90. B. Mayer).

Sestava Tatran Dlouhá Ves: R. Hanzl – O. Goby (70. F. Blažek), S. Valvoda (ŽK), P. Šperl (87. V. Hopa), M. Krůs, J. Mirvald (ŽK).

Hodnocení utkání trenéra Strážova Petra Presla :  Strážov vstoupil do nelehkého utkání s tradičním soupeřem v pozměněné sestavě a hlavně s výrazně lepším přístupem , než v předešlých kolech soutěže. Branka Aleše Presla už v 7. minutě po přesné přihrávce Tomáše Faltína domácí nervozitu trochu zmírnila a tak domácí hru zpřesnili a vytvořili si několik dalších příležitostí včetně pokutového kopu, který však kryl hostující brankář. Do útočné fáze se velmi dobře zapojoval mimo velice dobře hrajících útočníků Karla Mundla a Aleše Presla také z druhé vlny Tomáš Faltín a David Kološ.Na druhé straně defenzivní hráči nedovolili soupeři příliš zaměstnávat brankáře Javorského a tak hrozili jen ze zahrávaných standardních situací. Výborně svou novou roli zvládl také Ondra Uruba, který naprosto vymazal nebezpečného útočníka hostí Švece, kterého nepustil vůbec k ničemu. Hosté více řečnili než hráli a tak v 80.minutě po výborné práci několika hráčů, kteří míč vybojovali, poslal Karel Mudl  přesnou přihrávku do běhu Aleši Preslovi, který krásnou brankou utkání definitivně rozhodl. Celý tým tentokrát zaslouží pochvalu hlavně za přístup k utkání, který přinesl výrazně lepší herní projev a snad nasměroval hráče k posunu v tabulce vyrovnané soutěže směrem nahoru. Utkání velmi dobře vedl rozhodčí Koura . Strážovští fanoušci si museli na domácí vítězství sice počkat, ale myslím, že tentokrát  odcházeli již spokojeni.