Rozlosování jarních turnajů starších přípravek
Vydáno dne 03. 03. 2013 (2187 x přečteno)
ROZLOSOVÁNÍ TURNAJŮ KATEGORIE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK – JARO 2013 |
||||||
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
9. kolo - 6. - 7.dubna 2013 |
||
6.4. |
SO |
14:00 |
SKP Okula Nýrsko |
TJ Sušice A |
Sokol Měčín |
Tatran Dlouhá Ves |
6.4. |
SO |
10:00 |
SK Bolešiny |
TJ Sušice B |
SK Klatovy 1898 B |
Sokol Mochtín |
6.4. |
SO |
10:00 |
SK Klatovy 1898 A |
Start VD Luby A |
Start VD Luby B |
Sokol Kolinec |
6.4. |
SO |
10:00 |
FK Horažďovice |
FK Dukla Janovice |
Sokol Pačejov |
Haas Chanovice |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
10. kolo - 13. - 14.dubna 2013 |
||
14.4. |
NE |
10:00 |
Start VD Luby B |
Start VD Luby A |
Sokol Měčín |
Sokol Mochtín |
14.4. |
NE |
10:00 |
TJ Sušice A |
Haas Chanovice |
Sokol Plánice |
SK Klatovy 1898 B |
14.4. |
NE |
10:00 |
FK Dukla Janovice |
SKP Okula Nýrsko |
SK Klatovy 1898 A |
SK Kovo Strážov |
13.4. |
SO |
10:00 |
Sokol Pačejov |
FK Horažďovice |
SK Bolešiny |
TJ Sušice B |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
11. kolo - 20. - 21.dubna 2013 |
||
20.4. |
SO |
10:00 |
Tatran Dlouhá Ves |
Start VD Luby B |
SK Bolešiny |
Sokol Pačejov |
21.4. |
NE |
10:00 |
Sokol Plánice |
SKP Okula Nýrsko |
FK Dukla Janovice |
SK Kovo Strážov |
20.4. |
SO |
10:00 |
TJ Sušice B |
TJ Sušice A |
SK Klatovy 1898 A |
SK Klatovy 1898 B |
21.4. |
NE |
10:00 |
Sokol Měčín |
Start VD Luby A |
Sokol Kolinec |
FK Horažďovice |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
12. kolo - 27. - 28.dubna 2013 |
||
27.4. |
SO |
09:30 |
Sokol Mochtín |
TJ Sušice A |
SK Klatovy 1898 A |
Haas Chanovice |
28.4. |
NE |
10:00 |
Start VD Luby A |
TJ Sušice B |
Sokol Mochtín |
SK Bolešiny |
28.4. |
NE |
10:00 |
SK Klatovy 1898 B |
Sokol Plánice |
Tatran Dlouhá Ves |
Start VD Luby B |
27.4. |
SO |
10:00 |
SK Kovo Strážov |
FK Horažďovice |
SKP Okula Nýrsko |
FK Dukla Janovice |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
13. kolo - 5. - 6.května 2013 |
||
5.5. |
NE |
10:00 |
Sokol Kolinec |
Sokol Měčín |
Sokol Mochtín |
SK Klatovy 1898 A |
5.5. |
NE |
13:00 |
SKP Okula Nýrsko |
TJ Sušice A |
FK Horažďovice |
Start VD Luby A |
5.5. |
NE |
10:00 |
Start VD Luby B |
TJ Sušice B |
SK Klatovy 1898 B |
Tatran Dlouhá Ves |
4.5. |
SO |
10:00 |
Haas Chanovice |
SK Kovo Strážov |
Sokol Pačejov |
Sokol Plánice |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
14. kolo - 11. - 12.května 2013 |
||
11.5. |
SO |
10:00 |
TJ Sušice A |
SK Klatovy 1898 A |
SK Klatovy 1898 B |
Sokol Pačejov |
12.5. |
NE |
10:00 |
Sokol Plánice |
SKP Okula Nýrsko |
Haas Chanovice |
SK Kovo Strážov |
12.5. |
NE |
10:00 |
Sokol Kolinec |
SK Bolešiny |
Sokol Mochtín |
Start VD Luby B |
12.5. |
NE |
10:00 |
FK Dukla Janovice |
Start VD Luby A |
Sokol Měčín |
Tatran Dlouhá Ves |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘADATEL-MÍSTO |
15. kolo - 25. - 26.května 2013 |
||
25.5. |
SO |
10:00 |
Tatran Dlouhá Ves |
FK Horažďovice |
Sokol Plánice |
Haas Chanovice |
25.5. |
SO |
10:00 |
SK Kovo Strážov |
TJ Sušice B |
Sokol Kolinec |
Sokol Měčín |
25.5. |
SO |
14:00 |
SK Klatovy 1898 B |
Start VD Luby A |
FK Dukla Janovice |
SK Klatovy 1898 A |
25.5. |
SO |
10:00 |
Sokol Pačejov |
SK Bolešiny |
Sokol Mochtín |
Start VD Luby B |
DATUM |
DEN |
ZAČÁTEK |
POŘÁDATEL-MÍSTO |
16. kolo - 1. - 2.června 2013 |
||
1.6. |
SO |
09:30 |
Sokol Mochtín |
FK Dukla Janovice |
Sokol Kolinec |
SK Kovo Strážov |
1.6. |
SO |
10:00 |
Sokol Měčín |
Tatran Dlouhá Ves |
FK Horažďovice |
TJ Sušice B |
2.6. |
NE |
10:00 |
Haas Chanovice |
Sokol Pačejov |
Sokol Plánice |
Start VD Luby A |
2.6. |
NE |
10:00 |
SK Bolešiny |
TJ Sušice A |
SK Klatovy 1898 A |
SKP Okula Nýrsko |