Bookmark and Share

S DRUHÝM V TABULCE ODEHRÁLI VYROVNANOU PARTII

Vydáno dne 14. 11. 2016 (3360 x přečteno)

   Hosté z předměstí Plzně přijeli do Strážova s vyfiknutou fazónou ozdobenou několika posledními vysokými výhrami. Na jejich hřišti přěsvědčivě  4:0 prohrál Svatobor Hrádek a debakl 9:0 si odvezly v minulém kole z Černic také do té doby druhé v tabulce Chanovice .


              Domácí Strážov před týdnem získal v Plzni na hřišti zálohy Petřína cenný bod, ale přišel v tomto duelu o další dva zraněné hráče Luďka Souška a Ondru Urubu. Již tak zdecimovaná sestava domácích se postavila proti favorizovaným hostům kde se to v jejich kádru jen hemžilo zkušenými ostřílenými  borci z vyšších soutěžích. Navíc jak ukázal průběh zápasu, neměli domácí  příliš přízně ani i rozhodčího, který byl na ně daleko „přísnější“, a v některého jeho verdikty průběhu hry hodně ublížili. Přitom jeho pomoc hosté nepotřebovali, nicméně domácím uškodili.  

       Tak jak to bývá v posledních zápasech ve Strážově zvykem, domácí brzo inkasovali a celý zápas pak museli dotahovat těsný náskok hostů. O výsledku prakticky rozhodly dvě utěšené přízemní, umístěné střely mimo pokutové území, na které domácí obrana jejich střelcům dopřála až příliš času.        Přestože domácí sehráli s druhým celkem tabulky vyrovnanou partii, na rozdíl od svého soupeře neměla ve svém středu takové střelecké individuality jako soupeř. Podle očekávání si tři body odvezl druhý tým tabulky z plzeňského předměstí. Bohužel, ten ale vzhledem k svému umístění ve Strážově toho moc nepředvedl…  

        Domácí je třeba pochválit za výkon, za který se nemuseli stydět, nicméně jejich příznivci by raději se s nimi rozloučili vítěznou závěrečnou děkovačkou. Na tu si musí oni i hráči minimálně počkat do jara.