Bookmark and Share

ŠEST GÓLŮ V SÍTI HOSTŮ Z MĚCHOLUP

Vydáno dne 03. 04. 2018 (1262 x přečteno)

Velikonoční pohodu prodlouženého víkendu tentokráte ani navzdor předpovědím nepokazilo výrazně počasí. Teplo sice vypadá i na úvod jara úplně jinak, nicméně co zůstalo dlužno počasí napravili hráči domácího SK Kovodružstva Strážov. Ti své věrné fanoušky po prvním jarním vítězném zápase v derby minulý týden v Janovicích potěšili další výhrou doma a zejména šest gólů v síti hostů z Měcholup určitě k pomyslnému zahřátí přispěly nejvíc!! 


Strážov si touto výhrou upevnil druhé místo v tabulce okresního přeboru. Stále ztráta pěti bodů na vedoucí Měčín je značná, ale pokud půjde výkonnost našich hráčů nahoru, pak máme slibné vyhlídky a určitě se máme ještě na co těšit. Koho mohla výhra bezesporu asi nejvíce potěšit byl předseda klubu SK Strážov Petr Presl. Ten před utkáním přijal od funkcionářů, diváků i hráčů gratulaci k nedávnému životnímu jubileu 5O. narozenin dodatečně navíc ještě vyšperkovaný jeho svěřenců kanárem s síti hostů .

Takže nyní hlavně aby se hráčům vyhýbala zranění i zbytečná vyloučení a doufejme , že i  pohodové počasí přitáhne na jaře na hřiště ve Strážově více než 70 diváků, jako  nyní v duelu s Měcholupy. Ti kteří přišli nemuseli litovat, vidět kanára v síti soupeře, to se nestává zase na strážovském hřišti tak často. Takže houšť a větší kapky!!!