Bookmark and Share

Strážov - Bolešiny 0 : 8 (0 : 3)

Vydáno dne 05. 10. 2014 (1680 x přečteno)

Zdravím příznivce fotbalu a strážovského zvlášť,

jen několik slov k nedělnímu utkání dorostu Strážov - Bolešiny s výsledkem 0:8 pro hosty.

K nedělnímu  obědu odjížděli hosté  jistě daleko spokojenější než místní borci a diváci nevyjímaje. Jen úvodních snad deset minut se mohlo zdát, že se bude hrát vyrovnaná partie. Pak se však naplno projevila o poznání větší fotbalovost, lepší sehranost a s přibývajícími minutami i fyzická kondice hostujících hráčů. Domácí se stále častěji spokojili s neadresnými odkopy, přesné přihrávky by se snad daly spočítat na jedné ruce a světlými okamžiky byly jen ojedinělé průniky po křídlech, které ovšem končily před pokutovým územím a hostujícího brankáře prakticky neohrozily. Naopak hosté o sobě poměrně slušně věděli a dokázali se také přihrávkou najít. Tou pak celkem snadno přecházeli přes otevřenou obranu a zajistili si již v poločase několikabrankové vedení. Druhý poločas nedoznal výrazné změny. Domácí se  marně snažili individuálně probít na dostřel soupeřova brankáře, zatímco hosté kolektivní hrou navyšovali góly na svém kontu. To se nakonec završilo jen dva zásahy před ostudnou desítkou. I přes tento nelichotivý výsledek by zasloužil uznání branář domácích, jež svými zákroky uchránil svůj tým od ještě větší pohromy. Škoda jen, že slova pochvaly by snesli pak už jen dva či maximálně tři jeho spoluhráči, zatímco u soupeře mohli trenéři chválit v daleko větším měřítku.