VÝSL. KOLa VŠECHNY VÝSL. TABULKY  STATISTIKA DALŠÍ KOL0

web:      strážov     město    facebook

web:     CHOTĚŠOV     facebook

STRÁŽOV ROPTÝLIL OBAVY A PORADIL SI S NOVÁČKEM
Domácí i když ne v nejsilnější sestavě  se se vstupem do nového ročníku vyrovnali ke spokojenosti jejich příznivců. Těm připravili dárek v podobě čtyř branek. Dvě , první a poslední padly z rychlých protiútoků, kdy nejprve v 7.minutě svůj brejk do otevřené obrany úspěšně zakončil Ondra Poruba, který si pohrál obráncem hostů ve stylu „pojď sem, kam jdeš „ a střelou k tyči dal vedoucí branku. Na 2:0 ve 29.minutě zvýšil umístěnou střelou z přímého kopu  podél ne příliš dobře postavené zdi hostů Jirka Flodr. Po přestávce začali lépe hosté a kdyby v prvních sedmi minutách využili nabídnuté šance nekoncentrovaných domácích, mohlo být vyrovnáno. Nestalo se tak a nepřesnost v obraně hostů trestal kuriózním gólem na 3:0 sedmnáctiletý Tomáš Volf. Skóre zápasu uzavřel z rychlého protiútoku přes osu Jirka Flodr, Tomáš Volf další sedmnáctiletý hráč domácích Ondra Schwarz. Pro tohoto hráče to debut v týmu Strážova, když přišel na ko střídající hráč a po necelých čtyřech minutách svého pobytu na hřišti dal svůj premiérový gól na muže. Inu byl to první start v 1.B třídě z galerie snů. Vítězství domácích i přes zlepšenou hru hostů po přestávce bylo zcela zasloužené . Ke klidnému průběhu utkání, které narušil pouze hostující Adam Štökl svými zbytečnými protesty a následným vyloučením, které přišlo v 65.minutě.

Branky: 7. Uruba Ondřej, 28. Flodr Jiří, 55. Volf Tomáš, 82. Schwarz Ondřej

Rozhodčí: Komanec Petr - Vocelka Milan, Schveinert Radek, ˇ6K 0:4, ČK 0:1 (65. Štökl Adam), 80 diváků.

SK Kovodružstvo Strážov: J. Franc  -  J. Hosnedl  , L. Janka, V. Čížek ,M. Denk , O. Uruba ,   M. Plíhal , J. Flodr  , M. Chaluš  ,  T. Volf ,D. Kotlan (80. O. Schwarz)                                                                  :