Bookmark and Share

STRÁŽOV - MOCHTÍN 1:2(0:2)

Vydáno dne 14. 09. 2014 (2167 x přečteno)

STRÁŽOV - MOCHTÍN   1:2(0:2)

Domácí premiérový zápas nově vytvořeného týmu mladších žáků SK Strážov poznamenal velmi těžký terén. První poločas se hosté zaslouženě ujali vedení 0:2. V druhém poločase domácí hru vyrovnali, ale stačili jen snížit na rozdíl jediné branky Radkem Holubem.Sestava domácích:Šmalcl, Červený, Bouberle, Rendl, Volf, Chval, Holub, Schwarz, Kalivoda, Heidenreich

NOVÁČKOVÉ SE MUSÍ HODNĚ UČIT

Úvodní dvě kola obou skupin pře boru mladších žáků potvrdila doménu zkušenějších týmů, které v soubojích s nováčky vylepšují skóre. Zvlášť výrazně se to projevilo ve skupině B .  Z  těch nových týmů na body dosáhl pouze  v úvodním kole Kolinec, který ale v následujícím  duelu v N. Horách poznal, jak je třeba ještě hráčsky dozrát, aby byl těm nejlepším schopen důstojně odolávat.

KLATOVY B - PLÁNICE   6:2 (4:0)

Branky. Šulda David 2, Jánský Tomáš, Zemančík Martin, Karlík Michal - Lepší Jakub,  Frána Matěj.   Rozhodčí Josef Blaheta, bez karet, diváků 20.

LUBY B – BOLEŠINY 2:2(2:0) PK 4:3

Rozhodčí Jakub Rubáš, bez karet, diváků 30 .

Domácí premiérový zápas nově vytvořeného týmu mladších žáků poznamenal velmi těžký terén. První poločas se hosté zaslouženě ujali vedení 0:2. V druhém poločase domácí hru vyrovnali, ale stačili jen snížit na rozdíl jediné branky Radkem Holubem.

Sestava domácích: Šmalcl,Červený,Bouberle,Rendl,Volf,Chval, Holub,Schwarz, Kalivoda, Heidenreich

Rozhodčí Kateřina Petrželková, ŽK 0:1, diváků 50.

MĚČÍN - ŠVIHOV   1:5 (0:1).

Rozhodčí Tereza Hessová, bez karet, diváků 40.