Bookmark and Share

Strážov - Nezamyslice 1:0 (0:0)

Vydáno dne 05. 04. 2015 (2131 x přečteno)

Milan Presl - spolutrenér dorostu

Komentář k utkání dorostu Strážov - Nezamyslice se mi píše o poznání lépe než většina těch z podzimní části soutěže.Úvodní zápas jara jsme totiž snad trochu překvapivě vyhráli výsledkem 1:0 !!!

STRÁŽOV - NEZAMYSLICE  1:0 (0:0)

Úvodní zápas jara jsme totiž snad trochu překvapivě vyhráli výsledkem 1:0. Za slunného, avšak poměrně dost chladného počasí se do sebe borci na obou stranách pustili se zjevnou snahou získat první jarní bodíky pro své barvy. Několik desítek minut bylo sice vidět více snahy a individuálních aktivit než jakéhosi fotbalového umu. V závěru prvého poločasu se však hráči již seznámili s trávníkem, více si potykali s míčem, a tak bylo k vidění i několik slibných akcí na obou stranách, přestože žádná z nich nebyla okořeněna gólem. Na ten si musela hrstka prokřehlých diváků počkat až do 63. minuty. To se před hranicí pokutového území dostal míč k Danu Heidenraichovi, který tentokrát příliš nevymýšlel a po dvou třech krocích do vápna pohotově prostřelil míč nad hlavou hostujícího brankáře. Že se jedná o jediný a tudíž vítězný gól zápasu nebylo rozhodnuto do poslední minuty. Stejně jako mohli domácí v následujícím čase přidat trochu zaskočeným hostům ještě nějakou branku navíc, zrovna tak mohli hosté v závěru skóre srovnat. Proti však byla domácí obrana a za ní napoprvé s nulou chytající Petr Kiesenbauer.

Po mnoha zápasech jsme se tedy dočkali plnohodnotného zisku bodů a mládenci tak snad získali do dalších bojů o něco více chuti a sebevědomí.

Branka: 63. Heidenreich Daniel . Rozhodčí : Bína Roman; ŽK 0:3; diváků 15.

Sestava Strážova: Kiesenbauer P., Kutný P., Novák T., Bouberle P., Thurnval P., Drmola V., Heidenreich D., Kalivoda J., Volf T., Muchka F., Schwarz O., Janda L., Thurnvald V., Červeňák J., Hořánek A., Zetocha D.