Bookmark and Share

Tradiční novoroční fotbálek ve Strážově 2013

Vydáno dne 02. 01. 2013 (2053 x přečteno)

Tak jako tradičně na Nový rok se na hřišti ve Strážově sejde parta fotbalistů, která za místní klub kdysi hrála nebo ještě v součastné době aktivně za některý tým mužů v soutěžních zápasech nastupuje. Každoročně přichází nejen proto, aby se navzájem  všichni v nastávajícím roce pozdravili, poblahopřáli si, ale také aby si zahráli svůj oblíbený fotbálek. Nový rok přivítalo také na tuto dobu krásné počasí a bez ohledu na výsledek duelu ženatí vz. svobodní  hraný na perfektním tréninkovém travnatém hřišti zvítězila  láska k fotbalu.


Strážovský fotbal , který v zásluhou družstva mužů patří od svého vzestupu v roce 1989 je ve v tomto malebném místě Šumavy sportem číslo jedna. a má svou velkou popularitu v širokém okolí . Přejme těm kteří jsou týden co týden spjati s místním klubem SK Kovodružstvo Strážov jak jako aktivní hráči, funkcionáři a v neposlední řadě těm, kteří jsou jejich dvanáctým hráčem na hřišti, jejich  fanouškům do roku 2013 všechno nejlepší, štěstí, osobní i fotbalové pohody, aby se hráčům vyhýbala zranění a nám všem hlavně hodně zdraví!

Ve fotbalovém roce 2013 si všichni přejme co největší sportovní úspěchy . Vyhrávat chce každý, ale tak jak to i v životě chodí, nejsou jen výhry, ale také prohry . Ty spravedlivé kdy je soupeř lepší , umí i příznivci strážovského fotbalu ocenit potleskem. A bez ohledu na výsledek si přejme, aby se potlesk po skončení zápasu ozýval Šumavou co nejčastěji. Hlavně hra musí bavit ! Ta kterou budou naše týmy o víkendech počínaje od jara do zimy na svém hřišti ve Strážově , ale také na hřištích soupeřů předvádět ať přiláká do našeho fotbalového stánku stále tolik diváků jako tomu bylo i v předcházejících soutěžních ročnících. Zachovejte nám přízeň . Za tu předcházející děkujeme a  za tu budoucí již nyní předem děkujeme!