Bookmark and Share

Tři body posunuly Strážov na druhé místo

Vydáno dne 27. 10. 2013 (1841 x přečteno)

VYSOKÁ VÝHRA VYNESLA STRÁŽOVU DRUHÉ MÍSTO

Na zaváhání týmů z čela tabulky vydělal v tomto kole Strážov které stačil průběrný výkon k vysokému vítězství nad Sokolem Pačejov a tříbodový zisk vynesl tento tým na druhé místo v tabulce. Z tohoto pohledu bude zajímavá konfrontace v následujícím kole kdy druhý Strážov hraje na hřišti vedoucích Žichovic.

STRÁŽOV – PAČEJOV  6 : 0 (2 : 0)

Petr Presl

Pačejov přijel do Strážova s úmyslem odvézt nějaký ten bod do tabulky. Domácí tým však vstoupil do utkání raketově a hned první rohový kop z první minuty utkání přinesl branku v síti hostů, když  Kološem zahraný kop usměrnil do vlastní branky jeden z obránců. Druhou branku vsítil po Mayerem vybojovaném míči na hranici šestnáctky přesnou střelou do šibenice M.Chaluš. Hosté se k ničemu podstatnému v první půli nedostali a byli rádi, že unikající kapitán B. Mayer lobem přehodil vyběhnutého brankáře a bohužel i branku hostů. Domácí museli velmi brzy střídat jak obránce J.Michela, tak i po poločasové přestávce O.Urubu, oba s bolestivě naraženými žebry. Druhá půle pak přinesla stejný obraz hry s tím rozdílem, že domácí po vlažné čtvrthodince přidali na důrazu a předváděli divákům i řadu pěkných akcí, které přinesly další pěkné branky Davida Kološe a Aleše Presla, když oba skórovali 2x. V domácím celku zahráli velmi dobře všichni hráči, kteří do zápasu nastoupili, a proto musím všechny pochválit, speciálně pak motor záložní řady Tomáše Faltína. Doufám, že příští víkend budou fit i oba zranění hráči a budeme na hřišti lídra tabulky v plné síle, abychom mohli v nelehkém utkání obstát.   K dobré úrovni utkání přispěl i velmi dobrým výkonem rozhodčí Z.Hájek.ŽK 4:2.

Branky: David Kološ 3, Aleš Presl 2, Michal Chaluš.

Strážov-sestava: Javorský, Čížek, Janka, Michel (10.Denk) Chaluš, Janský, Uruba (55.Vítovec) Kološ,Faltín,  Presl A., Mayer

Foto z utkání a sestřih (video) po rozklinutí pod tabulkou !!!