Bookmark and Share

V PRVNÍM UTKÁNÍ STRÁŽOV PODLEHL NÝRSKU

Vydáno dne 27. 01. 2013 (2000 x přečteno)

Prvním zápasem v rámci zimního turnaje TJ Sušice, který byl v sobotu 26.1. 2013  ostrartován úvodním kolem zahájili hráči "A" týmu SK Strážov svojí herní přípravu na jarní část 1.B třídy. V duelu s tradičním soupeřem , sousedním rivalem Okulou Nýrsko skončil vítězstvím favorita. Nicméně jde pouze o první krok  na cestě na jejíž konci by mělo být naše mužstvo optimálně připraveno k tomu, aby jejich výsledky v mistrovských zápasech   v 1. B třídě přinášeli  našim strážovským fanouškům  více  radosti než tato letošní premiéra v Sušici.


 První kolo sušického zimního turnaje přineslo krutou porážku Sokola Hradešice

PO SOBOTNÍ BRANKOVÉ MIZÉRII PADLO V NEDĚLI TŘINÁCT GÓLŮ

V Sušici byl o víkendu zahájen prvním kolem 4. ročníku zimního turnaje mužů o Putovní pohár starosty města Sušice . Na velmi dobře připraveném hřišti UMT III. generace obstaral premiéru tohoto ročníku sobotní zápas Nepomuk – Mochtín. Ten přinesl dobrou podívanou a důstojným způsobem zahájil přípravu všech účastníků turnaje na letošní jarní mistrovskou sezónu. Následující utkání Nýrsko – Strážov se hrálo v režii Okuly, která i přes zaslouženou výhru zklamala v koncovce. Brankovou mizérii z prvního dne napravil nedělní pořad turnaje, který se odehrával za vlídnějšího počasí. Oba odpolední duely skončily vítězstvím domácích týmů . V prvním se favorizovaná Sušice I. dlouho nemohla prosadit proti houževnatému soupeři z 1.B třídy Sokolu Hradešice. Také druhé nedělní klání v Sušici ve kterém Luby těsně podlehly Sušici II. přineslo zásluhou obou soupeřů vyrovnanou hru a zajímavý průběh až do jeho konce. Úvodní kolo dnes již populárního zimního turnaje mužů naznačilo, že i dalších zápasy mohou splnit pro všechny aktéry svůj cíl, dobrou herní přípravu na soutěžní jarní sezónu. 


 

 FK NEPOMUK - SOKOL MOCHTÍN 1 : 1( 1 : 1 )

Úvodní utkání turnaje mělo dobrou úroveň a muselo sed hrstce přítomných diváků líbit.

Branky: 2. Václav Švec - 29. Jakub Schejbal

Rozhodčí:Josef Abrahám

 SKP OKULA NÝRSKO - SK KOVODRUŽSTVO STRÁŽOV 1 : 0 ( 1 : 0 )

Druhé utkání zůstalo svojí kvalitou za úvodním zápase Nepomuk-Mochtín. Nýrsko které přijelo k utkání ze soustředění ze Srní bylo po celé utkání jasně lepší, ale v koncovce zcela selhalo .

Branky: 42. Ivoš Györgi

Rozhodčí:Jiří Petržílka

TJ SUŠICE I. - SOKOL HRADEŠICE 6 : 2 (0 : 0)

První branka padla až po hodině hry a k překvapení přítomných diváků do sítě domácího favorita. Sušice sice po pěti minutách stav utkání vyrovnala, ale hosté dokázali její defenzívu zaskočit ještě jednou a čtvrt hodiny před koncem se znovu ujali vedení. To již Hradešicím docházely evidentně síly a v závěrečné čtvrthodince pětkrát inkasovaly. Favorit obrátil výsledek , který je pro hosty krutý ve svůj prospěch.

Branky: 65´ a 75´ Miroslav Vrhel, 80´ a 89´ Tomáš Klíma, 76´ Radek Kočí, 86´ Jan

Skala - 60´ František Melka, 73´ David Novák

Rozhodčí:Josef Abrahám

TJ SUŠICE II. - START VD LUBY 3 : 2 (1 : 1)

Ve druhém utkání se střetli účastníci nejvyšší krajské soutěže a tomu odpovídal i obraz hry. Ve vyrovnaném utkání se nakonec dokázali prosadit sušičtí mladíci, doplněni několika staršími, zkušenými fotbalisty a s přehledem dovedli utkání do vítězného konce

Branky: 28´ Tomáš Klíma, 51´ Jakub Szedmák, 70´ Jiří Skuhra - 33´ Daniel Šnour,

53´ Miroslav Šůs. ŽK: 2 : 0.

Rozhodčí:František Petrželka.