Bookmark and Share

VÍTĚZNÝ VÍKEND STRÁŽOVSKÝCH FOTBALISTŮ

Vydáno dne 15. 10. 2018 (1595 x přečteno)

Po sobotním vítězství strážovské mladší přípravky v dalším turnaji ve kterém pokračoval hráčské naděje místní kopané v podzimním vítězném tažení  se v neděli také další týmy místního klubu představily na domácím hřišti. Mladší žáci nezačali zápas s kombinovaným celkem Měčína a Švihova dobře a do druhé půle nastupovali s dvoubodovým mankem. Po přestávce se jim podařil ale husarský kousek, otočili výsledek ve svůj prospěch, kdy na 30 minut nasázeli do sítě hostů šest branek. Střelecky s blýskl hattrickem Dominik Fikrle. 

V neděli odpoledne sice početná obec příznivců Strážova očekávala (ostatně tak jako tomu letos v drtivé většině bývá) zisk třech bodů. Trenér Petr Presl to se svým kolektivem neměl proti zkušenému soupeři vůbec lehké. S torzem hráčů na hřišti , bez brankáře a na lavičce byl ke střídání připraven pouze sám ! Jeho svěřenci přesto sveé fandy nezklamali a vydřeli tři , tentokráte velice důležité body. 


VYHRÁLI I BEZ BRANKÁŘE- TOHO MUSEL NAHRADIT HRÁČ Z POLE!!!

Trenér a předseda klubu Petr Presl k utkání uvedl: "Tradičního , nepříjemného soupeře z Dlouhé Vsi jsme ve Strážově přivítali v sestavě, která byla velmi vzdálená ideálnímu stavu a našim představám. V bráně musel za zraněného Dominika Šíta zaskočit Aleš Presl a k dlouhodobě zraněným hráčům přibyl navíc Michal Šobek a pracovní povinnosti měl také Jirka Franc. První poločas přinesl několik šancí na obou stranách , ale branky padaly až v druhém poločase. Nejprve se trefil za domácí David Kološ,který zužitkoval výborný pas Ondry Uruby středem obrany . Soupeř dokázal odpovědět po rohovém kopu, když domácí nepokryli dva hráče hostů na zadní tyči a bylo srovnáno. Naštěstí v závěru vymyslel Ondra Uruba z pozice stopera další výborný pas na rychlého Tomáše Linkeše, který po několika neproměněných šancích tu poslední přetavil ve vítěznou branku. Utkání jsme tedy museli zvládnout v 11-ti hráčích, bez možnosti střídání a ještě ne všichni byli aktuálně 100% zdravotně v pořádku.Herní projev nebyl i z tohoto důvodu nejlepší a proti tvrdě hrajícímu soupeři ještě další šrámy přibyly.Přesto musím všechny hráče pochválit za nasazení a snahu utkání zvládnout ".

STŘELCI: 54. Kološ David, 78. Linkeš Tomáš - 59. Vonášek Dominik, 100 diváků | Rozhodčí: Abraham Josef, Strolený Petr, Švátora Petr