Bookmark and Share

Z VEŘECHOVA BEZ BODŮ

Vydáno dne 06. 05. 2013 (1798 x přečteno)

V důležitém zápase z pohledu B týmu Strážova mužů v boji o záchranu se radovali z vítězství ve Veřechově domácí.  Situace na konci tabulky se  značně komplikuje a tak by béčku bodly body z dohrávky ke treré nastoupí ve středu 8.5. doma proti Sokolu Neznašovy.

Kompletní výsledky z posledního kola III. třídy  ZDE

VEŘECHOV - STRÁŽOV B  2 : 1 (0 : 0)

Josef Vaněk

V utkání ve kterém se střetly mužstva ze spodních pater tabulky hrající o záchranu se v 1. poločase více dařilo hostům. Byli aktivnější a vytvořili si 4 jasné brankové příležitosti které však neproměnili. Největší šancí byla pěkná střela Míška L. která skončila na břevně a následnou dorážku Šrámek P. neproměnil. Domácí si tolik šancí nevytvořili a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0 : 0. Hosté zahájili 2. poločas vlažným výkonem a domácí si začali vytvářet brankové příležitosti. Trest pro hosty přišel v 60 min. a hned v 62 min. zvýšili domácí na 2 : 0. V posledních 20 minutách zatlačili hosté domácí na jejich polovinu hřiště ale bohužel vstřelili kontaktní branku až v 87 min., kdy Kollross P. hezkou střelou k tyči z hranice velkého vápna snížil na 2 : 1. Ale to již bylo pozdě i když v 90 min. měli šanci snížit Janda V. a Švůgr T. ale bez úspěchu. V nastaveném čase si již domácí výhru pohlídali. Neštěstím v utkání bylo zranění v 74 min. Kreibicha K., který v souboji ve výskoku o míč byl zraněn do hlavy a musela být zavolána záchranná služba. Tímto výsledkem si opět hosté zkomplikovali situaci v boji o záchranu.

Branky: 60. Hládeček Michal, 62 . Sopoci Vladimír- 87 . Kollross Petr

Rozhodčí:  Švátora Jiří      ;ŽK 1 : 2; Diváků : 70

Sestava - Nový J., Janda V., Kalista K., Kollross P., Kolář M., Míšek L., Kreibich K. ( 74 min. Rendl P ), Maxa P. ( 46 min. Vacík J. ), Kalista R., Čermák J. ( 66 min. Švůgr T. ), Šrámek P. ( 69 min. Kiesenbauer L. )