Bookmark and Share

ZE SVÉRADIC SI PŘIVEZLI BŮRA

Vydáno dne 07. 04. 2014 (2179 x přečteno)

SVÉRADICE B - STRÁŽOV B   5 : 0 (2:0)

Hosté přijeli do Svéradic jen s 11 hráči a hned po výkopu inkasovali. Herout s Chaloupkou lišácky rozehráli volný přímý kop a Jedlička skóroval do odkryté branky. V 7.minutě pak Herout zatočil rohový kop přímo do branky. Domácí pak hodně zvolnili, přizpůsobili se hostům, kteří se pak také po laxním přístupu Svéradic dostali do hry a několikrát vyprášili rukavice brankáře Krejčího. Úvod druhého poločasu hosté opět prospali a ve 48.minutě jim slalom Chaloupky, na druhý pokus úspěšně zakončený, vzal jakoukoliv naději na zvrat. Domácí pak opět hráli nepřesně a hosté se dostali do několika šancí, brankář Krejčí si zachytal, ale do branky žádný míč nepustil. Závěr patřil opět domácím, když s chutí hrající Chaloupka vybídl ke skórování nejprve Suchana a v závěru také Prokopiuse. Poklidný zápas rozhodoval rozhodčí Kurc z Dlouhé Vsi.

Branky: 1.Jedlička Marek, 7.Herout Miroslav, 48.Chaloupka Martin, 78.Suchan Kamil, 83.Prokopius Filip. Rozhodčí: Kurc Lubomír, ŽK: 2:4, Diváků: 60

Čekání strážovské rezervy na první jarní body se tedy odkládá. V neděli k tomu budou mít doma v 16:00 další šanci .

III. TŘÍDA

III. třída – aktuální výsledky

K. HORY - MOCHTÍN B   0:2 ( 0:1)

Branky: 25.Plánička Zdeněk, 69.Potužník Jan

Rozhodčí: Lojík Václav, ŽK: 1:2.  .Diváků:70

TÝNEC - V.HYDČICE   2:1(0:0)

Branky: 60. Konig Lukáš, 7. Kubový Petr - 70. Marek Luděk.

Bez karet, diváků 50.R.Riha Zdenek

N. HORY – ŽIHOBCE  0:2(0:1)

Branky:10. Staněk Václav , 58.Plechta Martin

Rozhodčí :Kurc Lubomír ŽK:2:3 Diváků:50

VELHARTICE - JANOVICE B   3:0 (3 : 0)

Branky :  13. Matějka František, 30. Pilík Luboš, 35. Faltín Tomáš

Rozhodčí Mazanec Marek, ŽK 2:2 .Diváků 60.

HRADEŠICE B – HARTMANICE   0 : 3 (0 : 0)

Branky: 57.Koryťak Ondřej,58.Soudek Lukáš ,81.Šimek Michal

Rozhodčí Diviš Robert. ŽK 1:1, diváků 60.

BEZDĚKOV  - MĚCHOLUPY  2 : 4 (0:2)

Branky:61.  Tuček Jindřich, 87. Karlubík Michal - 73. Havlíček Pavel, 17. Gašpar Ivan, 12. Novák Zdeněk, 52. Kaňák Jan; Rozhodčí: Lažánek Karel; ŽK: 2:1, diváků 30.